WP
News

Karolina Korwin Piotrowska o Macieju Kurzajewskim: Od lat udaje, że jest taki strasznie fajny

Podziel się
Karolina Korwin Piotrowska o Macieju Kurzajewskim: Od lat udaje, że jest taki strasznie fajny
(Fotografia: Akpa)
WP

Lista najgłupszych programów telewizyjnych według tygodnika Wprost narobiła już w polskim show-biznesie niemałego zamieszania. Jak się okazuje, redakcja tygodnika i tak była względem ocenianych produkcji i ich gwiazd bardzo łaskawa.

Karolina Korwin Piotrowska, która w gronie innych dziennikarzy i medioznawców wybranych przez Wprost tworzyła wspomniany ranking, opublikowała na swoim facebookowym profilu uzasadnienie dotyczące show Kocham Cię Polsko. Jej słowa nie trafiły jednak ostatecznie na strony tygodnika.

Maciej Kurzajewski - „Kocham Cie Polsko“ - wielokrotnie podejmowałam bezowocne próby zrozumienia tego najgłupszego telewizyjnego programu i fenomenu nażelowanego Kurzajewskiego, który od lat udaje, że jest taki strasznie fajny i super coool gość - pisze bez ogródek Korwin Piotrowska. Nadal nic. Nie ratują go nawet okulary. Wiem jedno, gdy widzę go w „KCP“ mój patriotyzm wysycha jak rzeka Wisła i czuję się niemal jak Hitler po wysłuchaniu opery Wagnera - mam ochotę natychmiast napaść na Polskę - dodaje dziennikarka.

WP

Czyżby redakcja Wprost nie chciała się narazić prezenterowi rozrywkowego show, dlatego powyższy fragment nie znalazł się w gazecie?

A wy zgadzacie się ze zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej na temat Kocham Cię, Polsko!? Wam też działa na nerwy?

Podziel się

(fot. Fotografia: Akpa)

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP