Trwa ładowanie...

Karolina Korwin Piotrowska pozbyła się siwizny. "To przez dramatyczne wydarzenia w moim życiu"

Dziennikarka znana z ciętego języka, rzadko kiedy dzieli się prywatą. Karolina Korwin Piotrowska raczej wyśmiewa celebryckie przechwałki na temat wyglądu czy stylizacji. Tym razem jednak sama pochwaliła się odważną metamorfozą.

Share
Karolina Korwin Piotrowska pozbyła się siwizny. "To przez dramatyczne wydarzenia w moim życiu"Źródło: East News, fot: East News
d1i3s3h

Karolina Korwin Piotrowska jest niekwestionowaną twarzą dziennikarstwa kulturalnego. Znana z ciętej riposty i surowego komentowania rzeczywistości, rzadko kiedy skupia się na rzeczach przyziemnych, takich jak np. nowa fryzura, buty czy inna część garderoby. Sama też nie czuje się celebrytką, a o życiu prywatnym nie zwykła rozmawiać na salonach.

Teraz jednak nastąpił przełom. Metamorfoza, której poddała się Karolina Korwin Piotrowska ma związek z dramatycznym wydarzeniem w jej życiu sprzed kilku lat. Mieszkanie dziennikarki wówczas doszczętnie spłonęło.

Karolina Korwin-Piotrowska o życiowej tragedii

Karolina niejednokrotnie pokazywała, że nie ma zamiaru wpisywać się w celebryckie trendy i wydawać fortuny na ubrania. W obliczu tragedii, która ją dotknęła, słusznie zauważyła, że są w życiu wyższe wartości niż wygląd. Jednak trudne chwile w jej życiu odcisnęły piętno na jej wyglądzie. Dzisiaj otwarcie mówi o swoich niedoskonałościach

d1i3s3h

- Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą. Ale dzięki moim przyjaciołom z Wilcza 18, zrobiłam to. I docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i VOILA! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem "stara". Chrzanić to. Bo raz się żyje. Szczerość przede wszystkim. Życie jest piękne i zaskakuje. Codziennie. Szczerość. Polecam. Dobrze się nosi - zwierzyła się na swoim profilu na Facebook'u.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook

Jak wam się podoba Karolina Korwin Piotrowska w nowej odsłonie? Metamorfoza wyszła jej na plus?

d1i3s3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i3s3h