Trwa ładowanie...

Karolina Korwin-Piotrowska zachęca do strajku. Fani ją wspierają

Karolina Korwin-Piotrowska od zawsze chętnie wspiera inicjatywy społeczne. Tym razem dziennikarka zachęca swoich fanów do poparcia Wakacyjnego Strajku Klimatycznego.

Karolina Korwin-Piotrowska zachęca do strajku. Fani ją wspierająŹródło: ONS.pl
d3zencf
d3zencf

Karolina Korwin-Piotrowska wielokrotnie umieszczała na swoim Instagramie posty informujące o konieczności walki z globalnym ociepleniem. Teraz pokazała fanom, jak stoi pod Sejmem ramię w ramię z 13-letnią organizatorką Wakacyjnego Strajku Klimatycznego Ingą Zasowską.

Dziewczynka w zeszły piątek samotnie udała się na ulicę Wiejską w Warszawie w jednym celu – chce nakłonić polskich polityków do działań mających na celu ograniczenie zmian klimatycznych. Prywatnie Korwin-Piotrowska jest wegetarianką, która głośno krytykuje polski rząd za brak zdecydowanych działań na tym polu. Okazało się, że nie jest w tym osamotniona, ponieważ post na Instagramie spotkał się z bardzo pozytywną reakcją jej obserwatorów.

Podpis pod zdjęciem Karolina Korwin-Piotrowska poświęciła młodej aktywistce, czytamy tam: "Ta dziewczynka zmienia ludzi. Trzymajmy kciuki za Ingę Zasowską".

d3zencf

Fani nie szczędzą dziennikarce pochwał: "Podziwiam!", "Trzymam kciuki i zmieniam swoje złe nawyki każdego dnia dla Nas, dla Ziemi", "Jest Pani niesamowita", "Dziewczyny, jesteście potrzebne".

Do szlachetniej inicjatywy Ingi dołączyło się więcej znanych twarzy ze świata show-biznesu. Pod Sejmem stawili się również Michał Piróg i Marcin Bosak.

Młodą ekolożkę szybko wsparli aktywiści z "Młodzieżowego Strajku Klimatycznego", którzy działają na terenie ponad 100 państw i pod hasłami "Oni walczą o władzę, my walczymy o życie" starają się zwrócić uwagę na poważny problem, jakim jest globalne ocieplenie.

Czy wspieracie takie akcję, podobnie jak Karolina Korwin-Piotrowska?

d3zencf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zencf