Trwa ładowanie...

Karolina Malinowska szykuje nowy projekt. Co to będzie?

Gwiazda zaangażowała się w wyjątkową kampanię. Na swoim profilu na Instagramie pokazała krótki filmik. Czy projekt okaże się sukcesem?

Karolina Malinowska szykuje nowy projekt. Co to będzie?Źródło: ONS.pl
d1wombx
d1wombx

Karolina Malinowska postanowiła wesprzeć kampanię "Kocham. Szanuję". Jaki ma ona cel? Otóż ma wspierać kobiety, które doznają przemocy domowej, a także uświadamiać wszystkich, jak duży to jest problem. "Kocham. Szanuję" ma na celu też zwrócić uwagę na to, że należy zgłaszać wszelkie niepokojące zachowania do odpowiednich instytucji.

Była modelka od zawsze podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina i to, aby wszystko funkcjonowało w niej jak należy. Malinowska w opisie filmiku zasygnalizowała, że chce dodać siły kobietom, które zmagają się z problemem przemocy domowej. Bez wątpienia jest to ważna kampania i niedługo zobaczymy jej efekty.

Fani bardzo cieszą się z tego, że gwiazda zaangażowała się w tę kampanię. W komentarzach pojawiło się też wiele komplementów na temat wyglądu żony Oliviera Janiaka.

Wkrótce Karolina Malinowska będzie też gościem w programie Piotra Grabarczyka "Stare zdjęcia gwiazd", który będzie można obejrzeć na WP.PL.

d1wombx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wombx