Trwa ładowanie...
d183ssj

Karolina Małysz przez 4 lata miała stalkerkę. Znalazła schronienie w ramionach chłopaka

Karolina Małysz już nie jest małą dziewczynką. Córka najpopularniejszego polskiego skoczka podjęła poważną decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Małysz zaręczyła się
Karolina Małysz zaręczyła się (Instagram.com)
d183ssj

Córka Adama Małysza podjęła ważną decyzję. 22-latka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Karolina Małysz jest bardzo szczęśliwa i nie zamierza tego ukrywać.

Jeszcze niedawno dziewczyna zmagała się z problemami, które dotknęły jej rodzinę. Nastolatka przez 4 lata była dręczona przez stalkerkę. Dziewczyna była prześladowana. Otrzymywała setki wiadomości w mediach społecznościowych. Wiele z nich zawierało groźby karalne. Sprawa została zgłoszona na policję. Sąd zasądził "środek wychowawczy w postaci upomnienia". Iza Małysz nie wytrzymała i opublikowała dane stalkerki. Po 4 latach walki w końcu rodzina Małyszów zaznała spokoju.

ZOBACZ: Adam Małysz dał popis na Dakarze. Marton: Wrażenia były niesamowite!

Karolina znalazła w schronienie w ramionach ukochanego chłopaka, Kamila. Nastolatek od razu zyskał sympatię całej rodziny.

d183ssj

- Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny - powiedziała Karolina w rozmowie z "Rewią".

Chłopak był częstym gościem u Małyszów. W końcu postanowił oświadczyć się Karolinie, a ta bez zastanowienia przyjęła pierścionek.

East News

Karolina Małysz nie chce być celebrytką

Karolina Małysz podkreśla, że nie chce być celebrytką. Pomimo, że jej tata jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, to ona od lat konsekwentnie stroni od mediów. Nie udziela obszernych wywiadów, nie publikuje za dużo zdjęć ze znanym ojcem i nie prowokuje w mediach społecznościowych. Jest kompletnym przeciwieństwem córki najbliższego współpracownika Adama Małysza, czyli Dominiki Tajner.

d183ssj

Córka trenera skoczka Apoloniusza Tajnera wzięła ślub ze skandalistą Michałem Wiśniewskim. Od tego czasu coraz częściej bryluje w mediach. Widzowie mogli wielokrotnie podziwiać jej stylizacje na ściankach. Potem wystąpiła w programie "Agent", a ostatnio jej poczynania śledziliśmy w "Tańcu z Gwiazdami".

Od kilku tygodni cała Polska żyje doniesieniami na temat życia prywatnego Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Niestety, nie jest to dla niej tak wesoły czas jak dla Karoliny Małysz. Michał Wiśniewski zaskoczył żonę i złożył pozew o rozwód. Para rozstała się i jak na razie nie komentuje tego, co dalej.

Tymczasem Karolina Małysz z pewnością powoli zaczyna myśleć o ślubie. Dziewczyna może liczyćna ukochanych rodziców. 22-latka jest córeczką tatusia, więc jego wsparcie w tak ważnym dniu będzie nieocenione. Jako dziecko Karolina często martwiła się o ojca. Rozłąka umocniła ich relację.

- Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana. Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - mówiła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Czyżby szykowało się wystawne góralskie wesele?

d183ssj

Podziel się opinią

Share

d183ssj

d183ssj