Trwa ładowanie...

Karolina Małysz przez 4 lata miała stalkerkę. Znalazła schronienie w ramionach chłopaka

Karolina Małysz już nie jest małą dziewczynką. Córka najpopularniejszego polskiego skoczka podjęła poważną decyzję.

Share
Karolina Małysz przez 4 lata miała stalkerkę. Znalazła schronienie w ramionach chłopaka
Źródło: Instagram.com
d2ii22m

Córka Adama Małysza podjęła ważną decyzję. 22-latka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Karolina Małysz jest bardzo szczęśliwa i nie zamierza tego ukrywać.

Jeszcze niedawno dziewczyna zmagała się z problemami, które dotknęły jej rodzinę. Nastolatka przez 4 lata była dręczona przez stalkerkę. Dziewczyna była prześladowana. Otrzymywała setki wiadomości w mediach społecznościowych. Wiele z nich zawierało groźby karalne. Sprawa została zgłoszona na policję. Sąd zasądził "środek wychowawczy w postaci upomnienia". Iza Małysz nie wytrzymała i opublikowała dane stalkerki. Po 4 latach walki w końcu rodzina Małyszów zaznała spokoju.

ZOBACZ: Adam Małysz dał popis na Dakarze. Marton: Wrażenia były niesamowite!

Karolina znalazła w schronienie w ramionach ukochanego chłopaka, Kamila. Nastolatek od razu zyskał sympatię całej rodziny.

d2ii22m

- Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny - powiedziała Karolina w rozmowie z "Rewią".

Chłopak był częstym gościem u Małyszów. W końcu postanowił oświadczyć się Karolinie, a ta bez zastanowienia przyjęła pierścionek.

Karolina Małysz nie chce być celebrytką

Karolina Małysz podkreśla, że nie chce być celebrytką. Pomimo, że jej tata jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, to ona od lat konsekwentnie stroni od mediów. Nie udziela obszernych wywiadów, nie publikuje za dużo zdjęć ze znanym ojcem i nie prowokuje w mediach społecznościowych. Jest kompletnym przeciwieństwem córki najbliższego współpracownika Adama Małysza, czyli Dominiki Tajner.

Córka trenera skoczka Apoloniusza Tajnera wzięła ślub ze skandalistą Michałem Wiśniewskim. Od tego czasu coraz częściej bryluje w mediach. Widzowie mogli wielokrotnie podziwiać jej stylizacje na ściankach. Potem wystąpiła w programie "Agent", a ostatnio jej poczynania śledziliśmy w "Tańcu z Gwiazdami".

d2ii22m

Od kilku tygodni cała Polska żyje doniesieniami na temat życia prywatnego Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Niestety, nie jest to dla niej tak wesoły czas jak dla Karoliny Małysz. Michał Wiśniewski zaskoczył żonę i złożył pozew o rozwód. Para rozstała się i jak na razie nie komentuje tego, co dalej.

Tymczasem Karolina Małysz z pewnością powoli zaczyna myśleć o ślubie. Dziewczyna może liczyćna ukochanych rodziców. 22-latka jest córeczką tatusia, więc jego wsparcie w tak ważnym dniu będzie nieocenione. Jako dziecko Karolina często martwiła się o ojca. Rozłąka umocniła ich relację.

- Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana. Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - mówiła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Czyżby szykowało się wystawne góralskie wesele?

d2ii22m

Podziel się opinią

Share
d2ii22m
d2ii22m