Trwa ładowanie...
d44dpz5

Karolina Pisarek ma świetne ciało. Jest na co popatrzeć

Jakiś czas temu Karolina Pisarek opowiadała swoim fanom o nieciekawej podróży ze Stanów do Polski. 50-godzinny powrót do kraju był trudny, a kolejne dwa tygodnie przymusowej kwarantanny nie wydawały się łatwiejsze. Czas minął jednak bardzo szybko, a modelka może już korzystać z wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek pokazała swoje świetne ciało.
Karolina Pisarek pokazała swoje świetne ciało. (East News)
d44dpz5

Minęło już pięć lat od momentu, gdy Karolina Pisarek pokazała się na castingu do "Top Model". Urocza blondynka już wtedy zachwyciła nie tylko jurorów, ale i widzów programu. Stwierdzono wówczas nawet, że jej twarz warta jest milion dolarów. Co do jej urody nikt nie ma wątpliwości - Pisarek jest przepiękna. Delikatna twarz, okalające ją blond włosy, świetne ciało i niezwykle długie nogi - nie ma tu nic do zarzucenia. Polka pojawia się nawet w rankingu stu najpiękniejszych kobiet świata, wyprzedzając między innymi Arianę Grande. Mimo to Karolina nie dała się porwać w wir dążenia do wyimaginowanego ideału.

Karolina Pisarek wciąż jest bardzo skromna i mimo tego, że sama wygląda niemal idealnie, wciąż stara się apelować do swoich fanek, a zwłaszcza ich młodszej części, aby nie popadły w wir dążenia do wyimaginowanych ideałów. Patrząc na Pisarek trudno jednak nie pomyśleć, że ona rzeczywiście wygląda jak ideał.

Karolina Pisarek ma zdecydowanie więcej atutów niż "tylko" piękna twarz. Nikogo chyba nie zdziwi perfekcyjne ciało - jak na modelkę przystało. Fani Pisarek całkiem często mogą cieszyć się widokiem jej ciała. "Bezapelacyjnie 8 cud świata" - stwierdził jeden z obserwatorów.

A czy Wam również Karolina Pisarek podoba się tak bardzo?

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5