Trwa ładowanie...
d1368lb

Karolina Pisarek skończyła kwarantannę. Korzysta z wolności

Jakiś czas temu Karolina Pisarek opowiadała swoim fanom o nieciekawej podróży ze Stanów do Polski. 50-godzinny powrót do kraju był trudny, a kolejne dwa tygodnie przymusowej kwarantanny nie wydawały się łatwiejsze. Czas minął jednak bardzo szybko, a modelka może już korzystać z wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek przetrwała kwarantannę.
Karolina Pisarek przetrwała kwarantannę. (East News)
d1368lb

Minęło już pięć lat od momentu, gdy Karolina Pisarek pokazała się na castingu do "Top Model". Urocza blondynka już wtedy zachwyciła nie tylko jurorów, ale i widzów programu. Stwierdzono wówczas nawet, że jej twarz warta jest milion dolarów. Co do jej urody nikt nie ma wątpliwości - Pisarek jest przepiękna. Delikatna twarz, okalające ją blond włosy, świetne ciało i niezwykle długie nogi - nie ma tu nic do zarzucenia. Polka pojawia się nawet w rankingu stu najpiękniejszych kobiet świata, wyprzedzając między innymi Arianę Grande. Mimo to Karolina nie dała się porwać w wir dążenia do wyimaginowanego ideału.

Karolina Pisarek wciąż jest bardzo skromna i stara się nie pokazywać nadmiernie w social mediach swoich emocji. Jakiś czas temu dała się jednak ponieść. Nie można się dziwić - modelka wracała ze Stanów do Polski przez aż 50 godzin! Rozgoryczenie było zrozumiałe, jednak jego upublicznianie nie trwało długo. Pisarek wkrótce opowiadała już swoim fanom o tym, co robi na przymusowej kwarantannie. W ostatnich dniach z radością jednak stwierdziła, że może już wyjść na zewnątrz.

"Moja kwarantanna się skończyła, a ja już w swoim żywiole! Zabawa z piłką do kosza i odwiedziny przyjaciółki. NAJLEPIEJ! CZUJĘ, ŻE ŻYJĘ!" - napisała na Instagramie.

d1368lb

Podziel się opinią

Share
d1368lb
d1368lb