Trwa ładowanie...
09-03-2012 14:54

Kasia Adamik z partnerką na premierze spektaklu "Zrób sobie raj"

Kasia Adamik z partnerką na premierze spektaklu "Zrób sobie raj"
d1yd8qq
d1yd8qq

Gdy córka Agnieszki Holland Kasia Adamik powiedziała w wywiadzie dla magazynu Viva!, że jest w związku z kobietą - Olgą Chajdas - nie wywołało to takiego poruszenia jak żaden z coming outów jakiegokolwiek polskiego aktora.

Pewnie jest tak po pierwsze dlatego, że Adamik nie jest aż tak bardzo popularna, a po drugie jej wypowiedź dla magazynu pozbawiona była ekshibicjonizmu i sensacji.

Zakochałam się w kobiecie. To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10 procent ludzkości jest homoseksualna, pewnie w Polsce jest podobnie - powiedziała Vivie.

W miniony czwartek w warszawskim teatrze Studio miał premierę spektakl Kasi Adamik i Olgi Chajdas Zrób sobie raj. Obie reżyserki chętnie pozowały do zdjęć i przyjmowały gratulacje. Spektakl jest adaptacją zbioru reportaży Mariusza Szczygła.

Super książka. Genialny pomysł - stwierdziłyśmy od razu. Kiedy przeczytałyśmy książkę po raz drugi, doszłyśmy do wniosku, że tego się nie da wystawić. Nastąpił moment paniki, ale nie było już odwrotu - wspominały w rozmowie z dziennikarzami reżyserki.

(BZe)

d1yd8qq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1yd8qq