Trwa ładowanie...

Kasia Cerekwicka zaręczyła się! To koniec smutnych piosenek o rozstaniu

Kiedy cała Polska nuciła "Na kolana", nikt nie postawiłby złotówki na to, że Cerekwicka ułoży sobie kiedyś życie miłosne. A jednak. Zdjęcie, które opublikowała piosenkarka świadczy o tym, że jest szczęśliwie zakochana.

Share
Kasia Cerekwicka zaręczyła się! To koniec smutnych piosenek o rozstaniu
Źródło: East News, Fot: East News
d1bu7xl

Kasia Cerekwicka nigdy przesadnie nie chwaliła się swoim życiem prywatnym. Mimo tego, nie było tajemnicą, że została zraniona i pragnie wielkiej miłości. Modlitwy zostały wysłuchane i Kasia ma powody do radości. Jej wpis na Instagramie mówi wszystko.

Cerekwicka schudła 12 kilo. Korzysta z tej samej diety co Karolina Szostak!

- Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej - napisała pod zdjęciem na Instagramie Cerekwicka.

I choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że piosenkarka przygotowuje się do ślubu, to po odczytaniu hashtagów nie jesteśmy już tak tego pewni.

- #spokojnieniewychodzęzamąż #totylkocytat #nicsięniezmieniło - prostuje Cerekwicka pod romantycznym cytatem.

Trudno stwierdzić, czy Kasia nie chce zapeszać, czy faktycznie przygotowuje się do ślubu. Wokalistka swoje życie prywatne pozostawia z dala od mediów. Na swoim Instagramie nie zamieszcza zdjęć z partnerem. Jedyne pogłoski na temat partnera Kasi Cerekwickiej pojawiły się w 2015 roku. Ale jego tożsamość wciąż pozostaje nieznana.

d1bu7xl

Czas najwyższy na ślub?

d1bu7xl

Podziel się opinią

Share
d1bu7xl
d1bu7xl