Trwa ładowanie...

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczeni, choć na początku nie iskrzyło

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski niedawno zaręczyli się. Od momentu oświadczyn jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie. Jednak wcześniej związek nie wyglądał na udany. Para nawet nie przypuszczała, że między nimi zaiskrzy.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczeni, choć na początku nie iskrzyłoŹródło: East News, fot: PIOTR FOTEK/REPORTER
d3wn9zd
d3wn9zd

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski znają się już cztery lata. Na początku znajomości między nimi nie zaiskrzyło i nic wtedy nie zapowiadało, że tak bardzo zbliżą się do siebie. - Zawsze jakoś tam się spotykaliśmy, ale powiedzmy, że trochę służbowo, trochę w jakichś takich sytuacjach, gdzie a to pomogłem w jakiejś akcji charytatywnej, a to po prostu mieliśmy jakichś wspólnych znajomych. Na przykład kiedyś jakieś tam bilety wygrałem u Kasi. Tak, to było nasze pierwsze chyba spotkanie w ogóle - mówił agencji Newseria Lifestyle Gankowski.

- Nigdy nie patrzyliśmy na siebie pod kątem jakiejś tam przyszłości wspólnej. I tak wyszło przypadkiem. Spotkaliśmy się na siłowni po jakimś czasie długiego niewidzenia się, no i zagadaliśmy do siebie. Luźna gadka, spotkaliśmy się na trening i tak się zaczęło, od rozmowy do rozmowy, od kawy do kawy – wspominała Dziurska.

Swoją popularność zdobyli dzięki tanecznemu show “Dance Dance Dance”. Gankowski oświadczył się Dziurskiej w Pradze. Od tego momentu kochają się jeszcze bardziej. - Były sytuacje, które powodowały, że musiałem te zaręczyny odraczać, dlatego że np. ktoś z naszych znajomych w obecności Kasi pytał się mnie, kiedy zaręczyny. I to są takie pytania, które powodowały, że nie wiedziałem, co tak naprawdę powiedzieć, jak się zachować, musiałem zawsze z tego jakoś wybrnąć. Ale jak skończyliśmy program „Dance, Dance, Dance”, to tamte emocje zaczynały już tak opadać. Pojechaliśmy na święta do Pragi i uznałem, że to odpowiedni moment - stwierdził kulturysta.

- Jest wielka radość i czujemy, że jeszcze bardziej się kochamy i ta miłość jeszcze bardziej chyba w nas tam się rozbudziła po tym wszystkim. Jesteśmy non stop ze sobą i nie mamy siebie dosyć, wręcz przeciwnie, jeszcze tak bardziej elektryzująco jest między nami - powiedziała trenerka fitness.

Na tę chwilę nie zdradzają, gdzie i kiedy odbędzie się ślub.

d3wn9zd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wn9zd