Trwa ładowanie...

Kasia Kowalska dodała znaczący wpis. Puszcza oko do fanów

Kasia Kowalska, odkąd nie musi zamartwiać się o bezpieczeństwo swojej jedynej córki Oli, jest w lepszym humorze. To widać także w jej postach na Instagramie!

Share
Kasia Kowalska dodała znaczący wpis. Puszcza oko do fanów
d3os2ub

W jednym z ostatnich postów umieściła zdjęcie swojego ukochanego kota. Niewinna fotka, jaką znajdziemy u każdego miłośnika tych zwierząt. Jednak przyjrzyjcie się hasztagom:

"#ilovecats😻 #wieczniemłoda #mojkotjestlepszyniztwoj" - dopisała Kasia Kowalska przy zdjęciu. Ostatni hasztag wprost nawiązuje do afery, którą od weekendu żyje cała Polska. Wtedy to piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój" wskoczyła na pierwsze miejsce notowania Listy Przebojów Trójki. Krótko po tym kawałek zniknął z listy, a wraz z nim całe notowanie.

To rozpoczęło lawinę wypowiedzeń w rozgłośni. Ze stacją pożegnał się Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona, Agnieszka Szydłowska i inni. Zwołano konferencję, na której tłumaczono błąd w zliczaniu głosów. Ostatecznie przywrócono Staszewskiego na listę, można oddać na niego głosy.

d3os2ub

Swoje oburzenie cenzurą i sytuacją w Trójce wyraziło wielu polskich artystów. Kilku z nich oświadczyło, że nie chce, by ich muzyka była emitowana w rozgłośni.

d3os2ub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3os2ub
d3os2ub