Trwa ładowanie...

Kasia Kowalska dodała znaczący wpis. Puszcza oko do fanów

Kasia Kowalska, odkąd nie musi zamartwiać się o bezpieczeństwo swojej jedynej córki Oli, jest w lepszym humorze. To widać także w jej postach na Instagramie!

Kasia Kowalska dodała znaczący wpis. Puszcza oko do fanów
d32dsq3
d32dsq3

W jednym z ostatnich postów umieściła zdjęcie swojego ukochanego kota. Niewinna fotka, jaką znajdziemy u każdego miłośnika tych zwierząt. Jednak przyjrzyjcie się hasztagom:

"#ilovecats😻 #wieczniemłoda #mojkotjestlepszyniztwoj" - dopisała Kasia Kowalska przy zdjęciu. Ostatni hasztag wprost nawiązuje do afery, którą od weekendu żyje cała Polska. Wtedy to piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój" wskoczyła na pierwsze miejsce notowania Listy Przebojów Trójki. Krótko po tym kawałek zniknął z listy, a wraz z nim całe notowanie.

To rozpoczęło lawinę wypowiedzeń w rozgłośni. Ze stacją pożegnał się Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona, Agnieszka Szydłowska i inni. Zwołano konferencję, na której tłumaczono błąd w zliczaniu głosów. Ostatecznie przywrócono Staszewskiego na listę, można oddać na niego głosy.

d32dsq3

Swoje oburzenie cenzurą i sytuacją w Trójce wyraziło wielu polskich artystów. Kilku z nich oświadczyło, że nie chce, by ich muzyka była emitowana w rozgłośni.

d32dsq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32dsq3