ycipk-3mklm0

Kasia Nova zatrzymana w Egipcie. Odsłoniła zbyt wiele

Bycie artystą w krajach arabskich bywa nie lada problemem. Przekonała się o tym polska piosenkarka, Katarzyna Brodowska, znana bliżej jako Kasia Nova.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Nova chciała powrócić na rynek muzyczny w wielkim stylu
Kasia Nova chciała powrócić na rynek muzyczny w wielkim stylu (East News)
ycipk-3mklm0

A chodziło o to, że publicznie pokazała stanik. W Egipcie nagrywała teledysk do nowej piosenki "Tańcząc bez ciebie". Jak podaje "Super Express", funkcjonariusze policji przerwali zdjęcia i nakazali ekipie filmowej udać się na komisariat w celu złożenia wyjaśnień.

Na miejscu zażądali usunięcia części nagrań i wykasowania zdjęć z Luksoru. Kasia Nova wraz z ekipą spędziła na komisariacie dwie godziny. I o ile samo nagrywanie filmu nie stanowiło większego problemu, to poszło o "niestosowny" strój wokalistki. Kasia była bowiem ubrana zbyt wyzywająco jak na miejsce kultu.

ycipk-3mklm0

Zobacz też: Ich 5 minut sławy już dawno minęło. Jak dziś żyją gwiazdy reality show?

East News
Podziel się

Przypomnijmy, że Katarzyna Brodowska od lat próbuje się przebić w show-biznesie. Kariera piosenkarki to tylko jeden z pomysłów, który realizuje. Telewidzowie mogą ją pamiętać jako uczestniczkę piątej edycji "Big Brothera", czy finalistkę konkursu Miss Polska z 2015 r. Poza tym startowała w krajowych eliminacjach do 53. Konkursu Piosenki Eurowizji, a w 2017 r. wystąpiła na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Zobacz też: Opole 2019. Oto zwycięzca konkursu Debiuty

ycipk-3mklm0
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mklm0

ycipk-3mklm0
ycipk-3mklm0