Trwa ładowanie...

Kasia Stankiewicz oskarża organizatora trasy o niedopełnienie umowy. On pokazuje przelew na 24 tys. zł

Fani Kasi Stankiewicz niestety muszą obejść się smakiem. Wokalistka nie zaśpiewa w ramach trasy "4. Koncert Muzyki Filmowej". Organizator i artystka przerzucają się winą i piorą brudy na Facebooku.

Kasia Stankiewicz oskarża organizatora trasy o niedopełnienie umowy. On pokazuje przelew na 24 tys. złŹródło: Materiały prasowe
deh4cl5
deh4cl5

Trasa w ramach "4. Koncert Muzyki Filmowej" startuje 14 lutego i obejmie takie miasta, jak m.in. Koszalin, Katowice, Olsztyn, Poznań i Zielona Góra. Na scenie pojawią się Małgorzata Walewska, Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Krzysztof i Piotr Cugowscy, Ryszard Rynkowski i Włodzimierz Pawlik.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Stankiewicz oschle o Viki Gabor: "Jak będę miała ją skomplementować, to powiem jej to w twarz"

Do czwartku 13 lutego w tym gronie znajdowała się też Kasia Stankiewicz. Niestety dla jej fanów mamy przykrą wiadomość. Wokalistka poinformowała, że nie wystąpi. Powód? Niewywiązanie się przez organizatora z ustaleń finansowych zawartych w umowie.

Stankiewicz swoje oświadczenie opublikowała na FB. Czytamy w nim:

Cztery godziny później firma Royal Concert postanowiła ustosunkować się do zarzutów Stankiewicz. Wersja wydarzeń organizatora trasy różni się mocno od tego, co przedstawiła wokalistka.

Łukasz Wojtanowski z Royal Concert twierdzi, że to jego firma zrezygnowała ze Stankiewicz, ze względu na "brak zaangażowania" i niewywiązania się ze współpracy. Zachowanie artystki miało rzutować na innych wykonawców.

deh4cl5

W oświadczeniu czytamy też, że organizator przelał na wskazane przez nią konto gażę za dwa koncerty z góry. Z pisma wynika, że Stankiewicz chciała zapłaty za 10 koncertów, ale ze względu na "jej postawę i brak zaangażowania" firma odmówiła.

Całość poniżej:

"Z przykrością informujemy, że zmuszeni byliśmy zrezygnować ze współpracy z Panią Kasia Stankiewicz przy realizacji cyklu koncertów pod nazwą "4. Koncert Muzyki Filmowej". Zostało to spowodowane brakiem współpracy Pani Stankiewicz przy przygotowywaniu koncertów, a także ich promocji.
Ponieważ sytuacja taka odbijała się niekorzystnie na pozostałych artystach zaangażowanych w realizację projektu, postanowiliśmy, w trosce o utrzymanie projektu jako całości, o rezygnacji ze współpracy z Panią Stankiewicz. I to mimo tego, że już zapłaciliśmy firmie wskazanej przez Panią Stankiewicz z góry za 2 koncerty, chociaż nie doszło jeszcze do żadnego.

Zważywszy jednak na postawę Pani Stankiewicz oraz jej brak zaangażowania w realizację projektu, odmówiliśmy zapłaty z góry za całą trasę koncertową, tj. 10 koncertów. Jest nam przykro z tego powodu, jednak decyzję taką podjęliśmy w trosce o zachowanie integralności projektu jako całości. Łukasz Wojtanowski - Royal Concert"

Na FB Royal Concert pojawił się też skan przelewu opiewającego na kwotę 24 tys. zł. Zrobiono go 7 lutego. Największymi poszkodowanymi w całej tej aferze wydaję się fani. Pod postem Royal Concert pojawia się coraz więcej pytań zdezorientowanych ludzi.

deh4cl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deh4cl5