ycipk-18p046

Kasia Stankiewicz w seksownym kostiumie kąpielowym. "Tak pięknie, że mowę odbiera"

Najnowsza okładka fitnessowego magazynu, a na niej Kasia Stankiewicz. Szczuplutka, uśmiechnięta i zmysłowa. Tak prezentuje się właśnie wokalistka zespołu Varius Manx.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piosenkarka zachwyciła swoją figurą na łamach magazynu.
Piosenkarka zachwyciła swoją figurą na łamach magazynu. (ONS.pl)
ycipk-18p046

Piosenkarka może być doskonałą motywacją dla innych kobiet i inspiracją do tego, żeby systematycznie dbać o siebie i dobrze czuć się we własnym ciele.

Stankiewicz na okładce "Shape" pozuje w białym stroju i oldschoolowym daszku. Mimo tego, że odkryła ciało, zrobiła to absolutnie ze smakiem. I choć rzadko to się zdarza, to tym razem wszyscy internauci zgodnie komplementowali wokalistkę.

ycipk-18p046

"Coś czuję, że będą musieli dodrukować ten numer" "Piękna", "Powalająco", "Bomba", "Wow!!! Bez "wazeliny" - to najlepsza, a raczej najładniejsza okładka "Shape" jaką widziałam!! Kaśka, pamiętam Cię od "Szansy na sukces", czas się dla Ciebie nie liczy. Wyglądasz bosko!!!", "Szczęka opada...pięknie!", "Tak pięknie, że mowę odbiera" – piszą internauci. A to tylko kilka wybranych komentarzy.

Warto zaznaczyć, że to jak prezentuje się Kasia Stankiewicz jest wynikiem ciężkiej pracy. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć sporo zdjęć oraz filmików z siłowni.

Jak podoba wam się okładka?

ycipk-18p046
ycipk-18p046
ycipk-18p046