WP

Kasia Stankiewicz w seksownym kostiumie kąpielowym. "Tak pięknie, że mowę odbiera"

Najnowsza okładka fitnessowego magazynu, a na niej Kasia Stankiewicz. Szczuplutka, uśmiechnięta i zmysłowa. Tak prezentuje się właśnie wokalistka zespołu Varius Manx.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piosenkarka zachwyciła swoją figurą na łamach magazynu.
Piosenkarka zachwyciła swoją figurą na łamach magazynu. (ONS.pl)
WP

Piosenkarka może być doskonałą motywacją dla innych kobiet i inspiracją do tego, żeby systematycznie dbać o siebie i dobrze czuć się we własnym ciele.

Stankiewicz na okładce "Shape" pozuje w białym stroju i oldschoolowym daszku. Mimo tego, że odkryła ciało, zrobiła to absolutnie ze smakiem. I choć rzadko to się zdarza, to tym razem wszyscy internauci zgodnie komplementowali wokalistkę.

WP

"Coś czuję, że będą musieli dodrukować ten numer" "Piękna", "Powalająco", "Bomba", "Wow!!! Bez "wazeliny" - to najlepsza, a raczej najładniejsza okładka "Shape" jaką widziałam!! Kaśka, pamiętam Cię od "Szansy na sukces", czas się dla Ciebie nie liczy. Wyglądasz bosko!!!", "Szczęka opada...pięknie!", "Tak pięknie, że mowę odbiera" – piszą internauci. A to tylko kilka wybranych komentarzy.

Warto zaznaczyć, że to jak prezentuje się Kasia Stankiewicz jest wynikiem ciężkiej pracy. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć sporo zdjęć oraz filmików z siłowni.

Jak podoba wam się okładka?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP