Trwa ładowanie...

Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Teraz to ona jest gwiazdą w tym związku!

Przez długi czas Kasia Warnke postrzegana była jako piękna żona sławnego męża. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskała jednak miano jednej z najbardziej intrygujących polskich aktorek. Role się odwróciły i teraz to ona przyćmiewa Stramowskiego. Dowód? Premiera filmu "Narzeczony na niby". Mimo, że Piotr grał w nim główna rolę, wszystkie oczy skierowane były na jego żonę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Teraz to ona jest gwiazdą w tym związku!Źródło: Instagram.com
dzfhi8l
dzfhi8l

Na premierę nowej komedii romantycznej "Narzeczony na niby" ściągnęły tłumy gwiazd. Film opowiada o miłosnych perypetiach Kariny (Julia Kamińska), która starając się stworzyć pierwszy szczęśliwy związek, okłamuje swojego partnera. Główną rolę męską zagrał Piotr Stramowski. Jeden z czołowych "macho" polskiego kina zyskał ogromną popularność po tym jak zagrał Majamiego w "Pitbullu" Patryka Vegi. Występy w kolejnych kasowych filmach reżysera otwarły mu wiele drzwi. Na czerwonych dywanach zawsze towarzyszyła mu żona, Katarzyna Warnke. Raczej z boku, pół kroku za nim. Media wielokrotnie sugerowały, że chce ona zrobić karierę wykorzystując fakt, że ma znanego męża. Pozory jednak bardzo mylą.

10-01-2018 Warszawa
Premiera filmu Narzeczony na niby
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
10-01-2018 Warszawa Premiera filmu Narzeczony na niby foto: Daniel Wysocki/ONS Źródło: ONS.pl

Podczas premiery "Narzeczonego na niby" to właśnie ona była najbardziej obleganą gwiazdą. Fotografowie i reporterzy ustawili się do niej w długiej kolejce. Mimo, że przyszła tylko wesprzeć męża, znalazła się w centrum uwagi. Jak udało jej się wyjść z cienia Stramowskiego? Warnke udowadnia, że nie tylko jest bardzo zdolną aktorką. Czego dowodzi choćby ostatnia rola w "Ach śpij kochanie" i wiele kreacji aktorskich na najlepszych polskich scenach teatralnych. Jest też intrygującą, niestroniącą od trudnych tematów rozmówczynią. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego nie unikała tak chętnie podejmowanego przez niego tematu seksu, a wręcz onieśmieliła prowadzącego swoją otwartością. Inteligentna, zadziorna i wyzwolona. Po wielu latach starań w końcu udało jej się zdobyć upragnione zainteresowanie. Teraz od niej zależy czy wydłuży swoje medialne 5 minut. Po roli w kontrowersyjnym "Botoksie" i "Kobietach mafii", które już niedługo pojawią się na ekranach, będzie musiała wybierać repertuar tak, by nie pozostać w masowej wyobraźni "tą aktorką od Vegi". Oby tak właśnie się stało, bo Warnke stać na wiele więcej.

Zobacz też: Kasia Warnke o seksie: To najbardziej podstawowa rzecz w życiu!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dzfhi8l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzfhi8l