Trwa ładowanie...

Kasia Warnke zamieściła wymowny wpis. Pochwaliła się okładką magazynu

Media błyskawicznie obiegła wieść, że Kasia Warnke została mamą. Aktorka podzieliła się efektem sesji zdjęciowej, w której wzięła udział, jeszcze będąc w ciąży. Subtelnie podkreśliła, że ten etap jej życia się zakończył i "rozpoczyna się nowa podróż".

Kasia Warnke zamieściła wymowny wpis. Pochwaliła się okładką magazynuŹródło: East News
d4hc2w8
d4hc2w8

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. O tym, że dziecko pary przyszło na świat, poinformował Pudelek. Z informacji, do jakich dotarł, wynikało, że paparazzi zauważyli ją w jednym z warszawskich szpitali.

Wiadomość błyskawicznie obiegła kolorową prasę. Aktorska para subtelnie odniosła się do doniesień w mediach społecznościowych.

Warnke podzieliła się zdjęciem okładki "Urody życia", w którym niedługo przed porodem opowiedziała o wyjątkowym dla niej czasie. Wzięła udział także w odważnej sesji zdjęciowej, z której jedno ze zdjęć zdobi najnowszy numer magazynu. We wpisie podziękowała całej redakcji za owocną współpracę nad materiałem.

"Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa Podróż!" - napisała.

d4hc2w8

Przypomnijmy, że Kasia Warnke nie jest jedyną gwiazdą, której ciążowa sesja trafiła w ostatnim czasie na okładkę magazynu. Szerokim echem odbiły się zdjęcia Joanny Krupy, z których jedno znalazło się na okładce tygodnika "Wprost".

d4hc2w8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hc2w8