Trwa ładowanie...

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda. Zafundowała sobie metamorfozę

Kasia po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z ogromnym zainteresowaniem fanów show TVN. Gdy jedni ją krytykują, inni gorąco wspierają. A tymczasem Kasia postawiła na niemałą zmianę przed świętami.

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się sporym zainteresowaniemKasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się sporym zainteresowaniemŹródło: screen z programu
d2w3dix
d2w3dix

Kasia była uczestniczką 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która zakończyła się tylko jednym sukcesem. W związku zdecydowali się pozostać Aneta i Robert, którzy teraz już spodziewają się dziecka. Sytuacja dobrze skończyła się u Julii, która w trakcie emisji programu znalazła nowego partnera, kompletnie niezwiązanego z show. Nieciekawie wyglądała sytuacja Kasi, która i w trakcie trwania programu, a także po finałowym odcinku, musiała zmierzyć się z ostrą krytyką.

Kasia żyje jednak w myśl słów "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi", co wpisane ma w instagramowym profilu. Po programie zaczęła współpracę z kilkoma markami, w tym z jedną popularną firmą produkującą ubrania sportowe. Kurz po programie opada i ewidentnie nastał czas na zmiany.

Zobacz: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Kasia od zakończenia programu TVN raczej ostrożnie działa na Instagramie. Dopiero co musiała odpowiadać na zarzuty, że chce walczyć o alimenty od Pawła, partnera z programu.

d2w3dix

Na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia uczestniczka eksperymentu pochwaliła się metamorfozą, którą sobie zafundowała. Kasia zmieniła kolor włosów. Ciemną, prostą fryzurę zamieniła na jaśniejsze loki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Instagram
"Ślub od pierwszego wejrzenia"Źródło: Instagram

Wygląda zdecydowanie inaczej, prawda? W tym przypadku stwierdzenie, że "można nie poznać jej na ulicy", może być dla niej wyjątkowo przydatne. Kasia będzie mogła trochę odsapnąć.

d2w3dix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w3dix