Trwa ładowanie...
d46ya4e

Kaskaderka hollywoodzkich gwiazd i jej mąż zamordowani. Ciała znaleziono na posesji wartej 1 mln dol.

Kobieta i mężczyzna zastrzeleni w ubiegłą środę w nieopodal Yellow Springs w Ohio zostali zidentyfikowani. To hollywoodzka kaskaderka i jej mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cheryl Toma Sanders była kaskaderką i dublowała największe gwiazdy
Cheryl Toma Sanders była kaskaderką i dublowała największe gwiazdy (Instagram.com)
d46ya4e

Do strzelaniny doszło na terenie wartej 1 mln dol. posiadłości w stanie Ohio. Oprócz 59-letniej Cheryl Toma Sanders zginął jej mąż, 56-letni Robert Reed Sanders. Mieli oni nielegalnie wtargnąć na posesję jej eks-męża Lindsaya Duncana, których ich zastrzelił.

ZOBACZ TEŻ: Rozmawiamy z profesjonalnym kaskaderem

Małżeństwo było uzbrojone. Z raportu policji wynika, że Duncan sam uniknął śmierci i działał w samoobronie. Było to "zabójstwo uzasadnione" - czytamy.

d46ya4e

Cheryl Toma Sanders i Lindsay Duncan rozwiedli się w 2009 r. po 10 latach małżeństwa. Mieli dwie córki. Powodem tragicznego zajścia był rzekomo dostęp do ich funduszu uczelnianego. Sprawa wciąż jest badana, przesłuchiwani są kolejni świadkowie. Wiadomo, że w 2016 r. Duncan pozwał parę za zniesławienie.

Z zeznań Lindsaya Duncana wynika, że on i jego żona zostali zaatakowani chwilę po powrocie do domu. Mężczyzna zauważył postać ubraną w maskę kamuflującą i kaptur. Chwilę później doszło do wymiany ognia, w której niemal nie zginęła jego żona Molly. Po wszystkim Duncan zadzwonił na policję.

Materiały prasowe

Cheryl Toma Sanders była mistrzynią sztuk walki, kaskaderką i rzeczniczką celebrytów - podaje Dayton Daily News, które jako pierwsze poinformowało o sprawie. Dublowała takie gwiazdy jak Kathleen Turner, Rene Russo, Brooke Shields czy Sharon Stone.

Na liście produkcji z jej udziałem znajdują się m.in. "Powrót do przeszłości II", "Szklana pułapka", "Zabójcza broń" czy "Thor". Łącznie pracowała na planach przeszło 70 filmów i seriali.

d46ya4e

Jej mąż był pośrednikiem handlu nieruchomościami. Para pojawiła się na okładce "Healthy Living Magazine" i prowadziła firmę produkującą suplementy diety.

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e