Trwa ładowanie...

Kasprzyk będzie uczyć seksu. Wzięła udział w rozbieranej sesji

Wyzwolony medialny wizerunek Ewy Kasprzyk zaprocentował. Aktorka zagra trenerkę seksu w filmowym hicie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasprzyk będzie uczyć seksu. Wzięła udział w rozbieranej sesjiŹródło: Instagram.com
d326mxa

Przez ostatnie miesiące media donosiły o nowej odsłonie filmu "Kogel-mogel". Ostatnie dwie części produkcji przez lata zyskały miano kultowych i są emitowane przez TVP kilka razy w roku. Napisania scenariusza trzeciej części również podjęła się Ilona Łepkowska, a w obsadzie pojawią postacie, które widzowie widzieli na ekranach 30 lat temu. Wiadomo już, że 61-letnia Ewa Kasprzyk ponownie wcieli się w postać pani Wolańskiej. Jej filmowa bohaterka będzie uczyć seksu.

Kasprzyk od lat bardzo chętnie i swobodnie wypowiada się na temat swojej seksualności. Dostrzegli to producenci, którzy zaproponowali aktorce rolę idealna dla niej. Jak zdradziła gwiazda prawdziwą furorę zrobią kostiumy Wolańskiej.

– Producent, pan Tadeusz Lampka, zgodził się, żeby kostiumy zrobił mi Maciej Chojnacki, który pracował już ze mną przy spektaklu "Dajlida". Wejście Wolańskiej na ekran to będzie mocne uderzenie – zapewniła w rozmowie z "Faktem" Ewa Kasprzyk.

d326mxa

Bohaterka, którą zagra Kasprzyk, wyda też książkę "Jak znalazłam swój punkt G". Na potrzeby filmu aktorka wzięła udział w okładkowej sesji zdjęciowej. Pozowała nago!

Czekacie na premierę filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d326mxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d326mxa