Trwa ładowanie...
katarzyna ankudowicz
22-06-2016 12:44

Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż!

Tego lata Katarzynę Ankudowicz czekają wielkie zmiany. Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Pierwsza miłość" oraz "O mnie się nie martw", wychodzi za mąż. Kto jest jej wybrankiem?

Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż!Źródło: AKPA
d2u8dkg
d2u8dkg

Mikołaj jest szefem dużej firmy nagłośnieniowej. Aktorkę poznał podczas jednego z jej scenicznych występów. Zachwyciła go wtedy swoim wdziękiem i poczuciem humoru. Podziwiając ją zza kulis obmyślił plan, w jaki sposób poznać ją osobiście. Szybko okazało się, że oboje są sobie pisani.

- Mikołaj jest wspaniałym człowiekiem, wesołym i błyskotliwym, ale przede wszystkim dobrym. On gotów jest Kasi przychylić nieba, aby mogła realizować swoje pasje i mieć poczucie bezpieczeństwa. To tradycjonalista, który wie, że to głównie mężczyzna bierze odpowiedzialność za kondycję finansową rodziny. Tym bardziej, że w jej zawodzie fortuna kołem się toczy - powiedział znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Katarzyna Ankudowicz swoje wymarzone wesele zaplanowała pod koniec lata. Aktorce i jej narzeczonemu życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA

Zobacz także: Małgorzata Potocka o swoim ślubie

d2u8dkg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8dkg