Trwa ładowanie...

Katarzyna Bosacka jest żoną ambasadora. Nie miała łatwo

"Gotowałam sama, zakupy robiłam sama, jak trzeba było - odwoziłam dzieci do szkoły" - powiedziała gwiazda w najnowszym wywiadzie.

Katarzyna Bosacka jest żoną ambasadora. Nie miała łatwoŹródło: East News
d2m7zng
d2m7zng

Katarzyna Bosacka jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Prezenterka prowadzi programy o zdrowym odżywianiu w TVN Style, a prywatnie jest żoną ambasadora RP w Kanadzie. Teraz Bosacka udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że jej życie wcale nie wygląda tak kolorowo, jak mogłoby się wielu wydawać.

Okazuje się, że prezenterka wcale nie opływa w luksusy ze względu na pozycję swojego męża.

ZOBACZ: Katarzyna Bosacka o ulubionych daniach na święta wielkanocne

- Niektórzy myślą, że żona ambasadora jest noszona w lektyce i ma kamerdynera. Gotowałam sama, zakupy robiłam sama, jak trzeba było - odwoziłam dzieci do szkoły. Naczynia też same się nie zmywały, więc mieliśmy rozpisany grafik zmywania, ambasador też. No, poza Frankiem, który był wtedy bardzo mały... - powiedziała w wywiadzie ze "Świat i ludzie".

d2m7zng

Katarzyna Bosacka przyznała, że teraz Franek ma coraz więcej obowiązków. Gwiazda opowiedziała też o tym, jak godzi częste wyjazdy ze szkołą dzieci.

- Zosia jest w ostatniej klasie gimnazjum, Maria w przyszłym roku będzie zdawać maturę, gdyż naukę zaczynały w Kanadzie, gdzie rozpoczyna się ona rok wcześniej. Dzieci są przyzwyczajone do przeprowadzek. Ale zawsze płaci się jakąś cenę, coś jest za coś. Z jednej strony dziewczynki mówią po polsku, francusku i angielsku. Z drugiej, gdy wracamy, w szkole jest im trudniej. Ale w takiej grupie zawsze znajdzie się pomoc, korepetycje i dają radę.

W ostatnim czasie gwiazda TVN Style mocno zeszczuplała. Zdradziła, czy stosuje jakąś dietę.

- W tym roku kończę 47 lat i nie wstydzę się wieku. Jestem dumna ze zmarszczek i niczego nie będę sobie poprawiać. Ale przychodzi taki moment w życiu kobiety, kiedy zaczyna się wszystko, że tak powiem, trochę sypać, zwalniać. Od ostatniego porodu mam kłopoty z tarczycą, jej niedoczynnością. Uważam na to co jem, nieraz walczę ze sobą. Bo zawsze trzeba walczyć. Współtworzę program "Z Bosacką na diecie" i znów się odchudzam. Ale nie chodzi tylko o to by się "wylaszczyć". Bardziej - o zdrowie. Gdy zdrowo chudniemy - odmładzamy się.

d2m7zng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7zng