Trwa ładowanie...
katarzyna bosacka
Unicorn
29-03-2024 14:15

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem miała jadłowstręt. Zdradziła, jak się czuje

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem schudła kilkanaście kilogramów. Dziennikarka nie ukrywała, że utrata kilogramów była wynikiem stresu, wyznała także, że cierpiała na jadłowstręt. W najnowszym wywiadzie zdradziła, czy uporała się z tym problemem.

Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje
Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1hx3xb
d1hx3xb

Katarzyna Bosacka zaistniała w świadomości Polaków jako prowadząca program "Wiem, co jem", w którym przez lata edukowała widzów na temat zdrowego odżywiania. W ostatnich miesiącach o dziennikarce zdecydowanie najczęściej mówiło się jednak za sprawą zawirowań w jej życiu osobistym. W ubiegłym roku media obiegła wieść o rozpadzie małżeństwa prezenterki i Marcin Bosackiego. Para była razem przez 26 lat i doczekała się czwórki dzieci, ostatecznie ich związek nie przetrwał. W połowie marca "Fakt" poinformował, że Bosaccy są już po rozwodzie. Według doniesień tabloidu rozprawa miała trwać nieco ponad pół godziny.

Katarzyna Bosacka po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje

Bosacka w rozmowach z mediami nie ukrywała, że rozwód był dla niej trudnym doświadczeniem. W grudniowej rozmowie z "Vivą" dziennikarka wyznała, że rozstanie wiązało się dla niej z "ogromnym stresem i bólem". Rozpad małżeństwa odbił się również na wyglądzie Bosackiej. Goszcząc w "Dzień Dobry TVN" pod koniec października ubiegłego roku, Bosacka zdradziła, że w trzy miesiące schudła 15 kilogramów. Dziennikarka otwarcie przyznała również, iż w jej przypadku utrata kilogramów nie była związana z dietą czy zażywaniem odchudzających specyfików, lecz była wynikiem stresu.

W rozmowie z reporterem serwisu Plotek z października 2023 roku dziennikarka zdradziła również, że od wielu miesięcy cierpiała na jadłowstręt i chudła, mimo iż starała się "racjonalnie odżywiać". O swoich doświadczeniach opowiedziała też w podcaście Małgorzaty Ohme, "Lajf Noł Makeup".

d1hx3xb

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Warnke o relacji z Piotrem Stramowskim: „Drogi się ewidentnie rozeszły”

Są tacy, którzy stres zajadają i tyją. W moim przypadku akurat tak silny stres spowodował, że miałam jadłowstręt na samym początku, więc zaczęłam bardzo intensywnie chudnąć - mówiła w programie "Lajf Noł Makeup", dodając również, że w jej życiu pojawiło się znacznie więcej ruchu.

Ostatnio Katarzyna Bosacka miała okazję rozmawiać z Plotkiem. Podczas instagramowej transmisji na żywo dziennikarka serwisu poruszyła temat jadłowstrętu i zapytała Bosacką, czy ta kwestia uległa u niej zmianie. Gwiazda w odpowiedzi zapewniła, że zdążyła już uporać się ze wspomnianym problemem. Jak jednak zaznaczyła, musi uważać na to, co je i dbać o aktywność fizyczną. Okazuje się, że dziennikarka najchętniej spaceruje.

d1hx3xb

Jest zdecydowanie lepiej, absolutnie tak. Muszę teraz wręcz uważać, bo jestem łasuchem i bardzo lubię jeść. Jedzenie to jest moja praca, mój zawód i też moje życie. Ale rzeczywiście muszę uważać. Muszę się też więcej ruszać. Na szczęście pogoda zaczyna sprzyjać. Ten ruch jest niesłychanie ważny. Ja uznaję spacery długodystansowe. Dla mnie mój trening to jest takie 10 km z psem, przez łąki, pola i zieleń - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Podczas wywiadu z dziennikarką serwisu Katarzyna Bosacka opowiedziała również nieco o planach na nadchodzącą Wielkanoc. Okazuje się, że dziennikarka spędzi święta wraz z rodziną byłego męża.

Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje AKPA
Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje Źródło: AKPA, fot: AKPA
Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje AKPA
Po rozstaniu schudła 15 kg. Zdradziła, jak się czuje Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1hx3xb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hx3xb