ycipk-1cbpvq

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz szykuje się do porodu. Pokazała zdjęcia z baby shower

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz spodziewa się drugiego dziecka. Rozpoczęła już wielkie odliczanie do narodzin córeczki. Sobotnie popołudnie spędziła na baby shower. Zdjęcia z uroczej imprezy w stylu boho robią furorę na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Burzyńska
Katarzyna Burzyńska (Instagram.com)
ycipk-1cbpvq

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Katarzyna Burzyńska-Sychowicz dała się poznać jako sympatyczna prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Kilka miesięcy temu ogłosiła, że znowu jest w ciąży. Radosną wieścią podzieliła się ze światem 14 lutego, życząc wszystkim nieskrępowanej miłości. Pierwsze dziecko Burzyńskiej-Sychowicz i jej męża Łukasza przyszło na świat w 2016 roku. Dumna mama chętnie chwali się zdjęciami słodkiego Henia, który w zeszłym miesiącu obchodził trzecie urodziny.

Prezenterka z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat córeczki. Zdradziła, że dziewczynce da na imię Józefina. W sobotę zorganizowała baby shower. Wszystkie uczestniczki pojawiły się na przyjęciu w białych sukienkach i wiankach na głowie. Internautkom spodobała się zwłaszcza koronkowa kreacja bohaterki wieczoru.

ycipk-1cbpvq

Impreza boho odbyła się w otoczeniu zieleni. Ciepła aura pierwszych dni czerwca pozwoliła na organizację "bociankowego w plenerze". Na baby shower Katarzyny Burzyńskiej-Sychowicz gościła m.in. Marta Manowska.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1cbpvq

ycipk-1cbpvq
ycipk-1cbpvq