Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wyszli z kryzysu. Sprzedali willę

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel musieli przetrwać kryzys w małżeństwie. Był moment, w którym mogli stracić dosłownie wszystko. Jednak udało im się go przetrwać i odzyskać szczęście.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wyszli z kryzysu. Sprzedali willęŹródło: East News
d39ld3l
d39ld3l

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 2008 r. 2 lata wcześniej mąż aktorki wybudował willę na warszawskim Wilanowie. Niestety, ta inwestycja mocno wpłynęła na ich małżeństwo i rozwój karier.

ZOBACZ TEŻ: Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

Kosztowna willa wpędziła małżeństwo w kryzys finansowy. Cichopek dostawała mniej propozycji zawodowych, a szkoła tańca Hakiela nie była w dobrej kondycji. - Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi – to wszystko zaczęło mnie przerastać – wyznał.

d39ld3l

Wynajem willi i wsparcie rodziców nie rozwiązały wszystkich problemów. Ostatecznie zdecydowali się sprzedać dom przeprowadzić się do mieszkania na Mokotowie. To zdecydowanie poprawiło budżet pary i pozwoliło zapomnieć o wszelkich problemach. - Nie zamierzamy się rozwodzić, system wartości odziedziczyliśmy po naszych rodzicach. Lepiej jest coś naprawić niż wymienić na inne - mówił Hakiel w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

- Nie ma między nami włoskich kłótni, bo nawet jak jestem bardzo zła na Marcina, tak mnie rozbawi, że zaczynam się śmiać - dodała Cichopek.

d39ld3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ld3l