Trwa ładowanie...
d4lvq3g

Katarzyna Cichopek sprawiła dzieciom "najpiękniejszy prezent"

- To najpiękniejszy prezent, jaki mogę im dać - pisze Katarzyna Cichopek na Instagramie. Gdy wiele gwiazd chwaliło się, czym obdarowały swoje pociechy z okazji Dnia Dziecka, aktorka postanowiła trochę wyjść przed szereg. Zobaczcie, co im sprawiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek spędza wakacje z dziećmi
Katarzyna Cichopek spędza wakacje z dziećmi (East News, Fot: TRICOLORS)
d4lvq3g

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci: 10-letniego Adama i 6-letnią Helenę. I choć pod koniec 2018 roku aktorka zdradziła, że jakiś czas temu w jej małżeństwie pojawił się kryzys, wygląda na to, że dziś wszystko jest w porządku. Rodzina uwielbia wspólne podróże. Na Wielkanoc cała czwórka wybrała się wakacje do ciepłych krajów. Teraz Kasia znów zapozowała nad morzem, a w opisie zdradziła, że czas spędza z dziećmi:

- Wspólne wakacje, to najpiękniejszy prezent jaki mogę dać swoim dzieciom (i sobie, bo też jestem dzieckiem). Wspólny czas, wycieczki, aktywności. Wspomnienia, które mam nadzieję, zostaną z nimi na zawsze. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia, słońce i pozytywną energię wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym.

Choć Cichopek nie określiła, gdzie spędza wakacje, na zdjęciu widać dość egzotyczną scenerię. Fani postanowili przypomnieć jej, że dzieci nie trzeba zabierać na drogie wczasy:

d4lvq3g

- Dzieciom nie potrzeba super egzotycznych wakacji. Najlepszym prezentem jaki możemy im dać, jest nasza uwaga i czas dla nich. A czy będziemy na Mazurach pod namiotem, czy na wyspach Kanaryjskich, to dla dzieci nie ma większego znaczenia.

- Co niektórzy mogliby się zasugerować zdjęciem i skrytykować Panią Kasię, ale to każdego indywidualna sprawa, czy na Majorkę, czy do cioci na wioskę doić krowy.

Zobacz także: Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

d4lvq3g

Podziel się opinią

Share

d4lvq3g

d4lvq3g