Trwa ładowanie...
d3njxah

Katarzyna Cichopek świętuje Walentynki. "I tak już 15 lat"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są w sobie szaleńczo zakochani. Mimo że są w związku od 15 lat, wciąż zachowują się jak para nastolatków. I właśnie udowodnili, że ich miłość nie jest wytworem producentów telewizyjnego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ślub 20 września 2008 r. w Zakopanem
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ślub 20 września 2008 r. w Zakopanem (AKPA)
d3njxah

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Choć niewielu wierzyło, że ich związek przetrwa, oni udowodnili, że w show-biznesie jest miejsce na prawdziwą miłość. Na przekór złośliwym, we wrześniu świętowali 11. rocznicę ślubu.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Cichopek stawia na macierzyństwo. "Ograniczyłam swoją pracę zawodową"

Choć byli w sobie szaleńczo zakochani, a na serdecznym palcu Kasi lśnił już pierścionek zaręczynowy, nie planowali ślubu. Odkładali tę decyzję, bo nie mieli czasu na wybór sukni ślubnej czy smaku tortu. Oboje byli w wyjątkowo intensywnym momencie swojej kariery. To, że stanęli na ślubnym kobiercu, było właściwie przypadkiem.

d3njxah

- Pan Adam, ojciec naszych góralskich przyjaciół, podczas kolacji, na którą zostaliśmy zaproszeni, zapytał: "A jak tam z waszym ślubem?". Popatrzyliśmy na siebie trochę zdezorientowani, a on: "20 września będzie OK?". My: "Yyy, no chyba tak". "To załatwione, 20 bierzecie ślub!" - wspominała Cichopek na łamach "Gali".

I choć para przez lata małżeństwa zmagała się z kilkoma poważnymi kryzysami, poradzili sobie ze wszystkimi przeszkodami. Na każdym kroku udowadniają, że ich miłość wciąż niezwykle silna. Walentynki były kolejną okazją do tego, by pokazać, jak zgraną są parą.

"I tak już 15 lat , moja Walentynko @marcinhakiel ❤️ Życzymy Wam dużo miłości, cierpliwości, tolerancji i luzu. Doceniajcie małe gesty, mówcie ciepłe słowa i często się przytulajcie Kochani" - wyznała Cichopek na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

d3njxah

Do wpisu dołączyła fotkę z wesela, które odbyło się 20 września 2008 r. w Zakopanem.

d3njxah

Podziel się opinią

Share

d3njxah

d3njxah