Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor marzy o miłości. "Byłoby mi łatwiej i milej gdyby mnie ktoś pokochał"

Dziennikarka nie ma szczęścia w miłości. Żaden z jej dotychczasowych związków nie przetrwał próby czasu i dziś Katarzyna Dowbor wiedzie życie singielki. Mimo wszystko nadal marzy o tym, że jeszcze spotka odpowiedniego partnera.

Katarzyna Dowbor marzy o miłości. "Byłoby mi łatwiej i milej gdyby mnie ktoś pokochał"Źródło: AKPA
d12bp9x
d12bp9x

Gwiazda ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu z Piotrem Dowborem, z którym ma syna Macieja. Później była żoną Janusza Atlasa, lecz również ten związek się rozpadł. Ostatni raz ślubowała Grzegorzowi Świątkiewiczowi, ale to małżeństwo także skończyło się rozwodem. Mimo niepowodzeń wciąż nie zamyka się na nowe znajomości.

- Radzę sobie, bo jestem osobą pracowitą i zaradną. Oczywiście byłoby mi łatwiej i milej gdyby mnie ktoś pokochał. Czasem chciałoby się z kimś usiąść, wypić wspólnie kawę i gdzieś wyjechać - przyznała dziennikarka w rozmowie z "Faktem".

Jednak brak partnera u boku nie jest przeszkodą ku temu, aby była szczęśliwa. W tej samej rozmowie Katarzyna Dowbor podsumowała:

- Jeśli nikogo nie ma, to nie rozpaczam. Najgorzej gdy kobiety sobie wmawiają, że bez mężczyzny są nic nie warte. To są bzdury. Ale wiem, że mąż-przyjaciel to super sprawa, choć nic na siłę.

Katarzyna Dowbor ONS.pl
Katarzyna Dowbor Źródło: ONS.pl
d12bp9x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12bp9x