ycipk-4dcdh4

Katarzyna Dowbor spisała testament. Syn skomentował te decyzję

Katarzyna Dowbor postanowiła być zapobiegliwa i sporządzić testament, w którym uwzględniła rodzinę oraz swoje zwierzęta. Wywołało to spore zamieszanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Dowbor podjęła ważną decyzję
Katarzyna Dowbor podjęła ważną decyzję (ONS.pl)
ycipk-4dcdh4

Katarzyna Dowbor prowadzi popularny program na antenie telewizji Polsat, aktywnie spędza czas wolny i czuje się bardzo dobrze. Mimo to zdecydowała, że spisze swoją ostatnią wolę. Zrobiła to, bo jak twierdzi, chce zapobiec ewentualnym problemom w przyszłości.

- Spokojnie, ja mam zamiar pożyć jeszcze 40 lat. Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe – wyznała w rozmowie z "Faktem".

Spore emocje wzbudziła informacja, że Katarzyna Dowbor część majątku zapisała swoim pupilom. Dziennikarka opiekuje się obecnie dwoma końmi, trzema psami i dwoma kotami. Traktuje ich jak członków rodziny i chce mieć pewność, że ktoś się o nie zatroszczy, gdyby jej zabrakło.

ycipk-4dcdh4

– Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość - mówiła gwiazda. - Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni – dodała.

Tabloid szybko podłapał słowa prezenterki. Na pierwszej stronie "Faktu" znalazły się słowa: "Zapisała spadek psom i kotom". Sensacyjny nagłówek rozbawił syna gwiazdy, Macieja Dowbora, który ironicznie skomentował całą sytuację na Instagramie.

- Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My z @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami? - napisał dziennikarz (pisownia oryginalna).

ycipk-4dcdh4

W rodzinie Dowborów musi być wesoło! A wy co sądzicie o decyzji Katarzyny Dowbor?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4dcdh4

ycipk-4dcdh4
ycipk-4dcdh4