Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Katarzyna Dowbor spisała testament. Syn skomentował te decyzję

Katarzyna Dowbor postanowiła być zapobiegliwa i sporządzić testament, w którym uwzględniła rodzinę oraz swoje zwierzęta. Wywołało to spore zamieszanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Dowbor podjęła ważną decyzję
Katarzyna Dowbor podjęła ważną decyzję (ONS.pl)
d3qlv0z

Katarzyna Dowbor prowadzi popularny program na antenie telewizji Polsat, aktywnie spędza czas wolny i czuje się bardzo dobrze. Mimo to zdecydowała, że spisze swoją ostatnią wolę. Zrobiła to, bo jak twierdzi, chce zapobiec ewentualnym problemom w przyszłości.

- Spokojnie, ja mam zamiar pożyć jeszcze 40 lat. Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe – wyznała w rozmowie z "Faktem".

Spore emocje wzbudziła informacja, że Katarzyna Dowbor część majątku zapisała swoim pupilom. Dziennikarka opiekuje się obecnie dwoma końmi, trzema psami i dwoma kotami. Traktuje ich jak członków rodziny i chce mieć pewność, że ktoś się o nie zatroszczy, gdyby jej zabrakło.

– Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość - mówiła gwiazda. - Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni – dodała.

d3qlv0z

Tabloid szybko podłapał słowa prezenterki. Na pierwszej stronie "Faktu" znalazły się słowa: "Zapisała spadek psom i kotom". Sensacyjny nagłówek rozbawił syna gwiazdy, Macieja Dowbora, który ironicznie skomentował całą sytuację na Instagramie.

- Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My z @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami? - napisał dziennikarz (pisownia oryginalna).

W rodzinie Dowborów musi być wesoło! A wy co sądzicie o decyzji Katarzyny Dowbor?

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z