Trwa ładowanie...

Katarzyna Figura może stracić dzieci

W związku z przedłużającym się remontem mieszkania aktorka od kilku miesięcy pomieszkuje z dziećmi u swojej koleżanki. Okazuje się, że jest to doskonały pretekst dla Kaia Schoenhalsa, który walczy o prawa do opieki nad ich wspólnymi dziećmi. Według doniesień prasowych mąż Figury ma spore szanse na to, by dzieci zamieszkały razem z nim.

Katarzyna Figura może stracić dzieciŹródło: mwmedia
d1s9h9d

- Na ostatniej sprawie rozwodowej Kai udowodniał przed sądem, że Kasia nie zapewnia córkom takich warunków, jakie mógłby zapewnić im on sam. Jakiś czas temu kupił luksusowy apartament w Trójmieście, by być bliżej dziewczynek. Poza tym ma więcej pieniędzy niż ich matka – zdradziła w rozmowie z "Faktem" osoba z otoczenia pary.

Sprawa rozwodowa ciągnie się już od 5 lat i wciąż nie może zakończyć się porozumieniem w sprawie opieki nad córkami Koko i Kaszmir. Figura obawia się, że jej obecna sytuacja może zadziałać na jej niekorzyść – Bardzo prawdopodobne, że sąd każe nastolatkom zamieszkać z ojcem, dopóki Figura nie wyjdzie na prostą. One same nie mają nic przeciwko temu – powiedziała informatorka tabloidu. - Córki są całym jej światem – dodała.

scena z: Katarzyna Figura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA AKPA
scena z: Katarzyna Figura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA Źródło: AKPA
Katarzyna Figura, Kai Schoenhals ONS.pl
Katarzyna Figura, Kai Schoenhals Źródło: ONS.pl
Katarzyna Figura, Kai Schoenhals ONS.pl
Katarzyna Figura, Kai Schoenhals Źródło: ONS.pl
d1s9h9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s9h9d