Trwa ładowanie...

Katarzyna Figura rozwodzi się od 7 lat. Końca nie widać

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals nie mogą się formalnie rozstać od 2012 r. Ostatnie zeznania świadków były składane dwa lata temu i dopiero na grudzień zaplanowano kolejne rozprawy.

Katarzyna Figura rozwodzi się od 7 lat. Końca nie widaćŹródło: ONS.pl
d34vbfo
d34vbfo

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals pobrali się w maju 2000 r., a od 2012 r. toczy się między nimi sprawa rozwodowa. Właśnie wtedy na łamach "Vivy!" aktorka wyznała, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. Schoenhals wytoczył jej później sprawę o naruszenie dóbr osobistych, ale przegrał. Końca sprawy rozwodowej jednak nie widać.

Obejrzyj: Agata Młynarska: "Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia"

Jak donosi "Twoje imperium", przez ostatnie dwa lata sprawa stała w miejscu. Po ostatnim przesłuchaniu świadków pełnomocnicy Figury i Schoenhalsa złożyli wniosek o wyłączenie sędziego, "czego konsekwencją mogłoby być odwleczenie ogłoszenia wyroku, gdyż proces rozwodowy musiałby zacząć się od nowa".

Sąd pierwszej instancji odrzucił wniosek. Wniesiona apelacja również nie przyniosła pożądanego efektu.

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals w 2006 r./ons.pl
Źródło: Katarzyna Figura i Kai Schoenhals w 2006 r./ons.pl

Sprawy nie ułatwia fakt, że Schoenhals mieszka w USA, a rok temu przeżył poważny wypadek w Hondurasie. Mężczyźnie groziła nawet amputacja nogi, ale skończyło się na wielomiesięcznej rehabilitacji.

Polska aktorka i amerykański producent filmowy są rodzicami dwóch córek: 17-letniej Koko Claire i 14-letniej Kaszmir Amber. Schoenhals twierdzi, że od 2013 r. żona nie pozwala mu uczestniczyć w ich wychowaniu.

d34vbfo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vbfo