Trwa ładowanie...

Katarzyna Figura zaczyna od nowa. Wyprzedaje swój majątek

Po rozstaniu z mężem i przeprowadzce do Gdyni, Katarzyna Figura na nowo chce poukładać sobie życie. Zaczyna od wyprzedaży starych rzeczy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna Figura zaczyna od nowa. Wyprzedaje swój majątek
Źródło: East News, fot: East News
d21wqmv

Jakiś czas temu media obiegła informacja o problemach finansowych Katarzyny Figury. W jednym z wywiadów zdradziła nawet, jak udało jej się stanąć na nogi po trudnym rozstaniu z mężem. Aktorka postawiła wszystko na jedna kartę, wyprowadziła się z Warszawy i zaczęła wszystko od nowa. Jak sama wyznała, kosztowało ją to wiele emocji i było bardzo obciążające, również finansowo. Okazuje się, że sytuacja nie jest nadal stabilna.

ZOBACZ TAKŻE: 56-letnia Katarzyna Figura kusi na ściance

Nikt nie przypuszczałby, że tak ceniona aktorka może borykać się z problemami finansowymi. W jednym z wywiadów Figura wyjawiła, że jej mąż, Kai Schoenhals, znęcał się nad nią i nad ich dziećmi. Rok później gwiazda złożyła papiery rozwodowe i wyprowadziła się do Gdyni.

d21wqmv

Od tamtej chwili koniec każdego miesiąca przy okazji opłacania rachunków, Katarzyna Figura musi martwić się o finanse. Opłacanie magazynów, w których przechowuje rzeczy zabrane z kilku sprzedanych domów jest bardzo kosztowne.

- Będę musiała urządzić jakąś wielką wyprzedaż, bo poza kilkoma rzeczami nie chcę wprowadzać ich do swojego obecnego życia. Przedmioty to też energia, pamięć. One potrafią nas blokować. A istotą życia jest nieustanny rozwój i ruch – mówi w jednym z wywiadów.

Po rozstaniu z mężem i przeprowadzce ze stolicy do Trójmiasta, aktorka sprzedała dom na Saskiej Kępie. Na życzenie nowych właścicieli, musiała zabrać z niego wszystko. Jako że nie miała gdzie ich ulokować, postanowiła skorzystać z przechowalni.

Kiedy emocje już opadły, aktorka zrozumiała, że nowe życie wśród starych przedmiotów, będzie tylko przypominało jej o przeszłości.

d21wqmv

Zmiana miejsca zamieszkania jest cudownym narzędziem do zmiany swojego życia – wyznaje Figura.

Swoje nowe mieszkanie w Gdyni postanowiła urządzić całkowicie od nowa. Najpierw jednak chce rozliczyć się z przeszłością.

Umówiła się z synem Aleksandrem, że ten pomoże jej w wyprzedaży i zajmie się wszystkim. To odciąży ją od wielu trosk.

- Pożegnałam się z przeszłością, odcięłam się od tego, co było i nie chcę wracać – mówi Figura w wywiadach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d21wqmv

Podziel się opinią

Share
d21wqmv
d21wqmv