Trwa ładowanie...
d2gcp0k
News

Katarzyna Kwiatkowska urodzi córkę!

Katarzyna Kwiatkowska będzie mamą. Aktorka w rozmowie z „Faktem” przyznała, że w najbliższym czasie urodzi córkę. Gwiazda znana m.in. w programu „Szymon Majewski Show” zdradziła, że jest bardzo podekscytowana i nie może doczekać się aż dziecko przyjdzie na świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Kwiatkowska urodzi córkę!
(East News)
d2gcp0k

Katarzyna Kwiatkowska – aktorka filmowa i teatralna – wkrótce urodzi córkę! Gwiazda tym samym dołączy do grona szczęśliwych mam! W rozmowie udzielonej „Faktowi” Kwiatkowska zdradza, że nie może się doczekać momentu, gdy w jej życiu pojawi się dziecko:

Jestem bardzo podekscytowana i ciekawa, jak to będzie. Dzidzia już nawiązuje ze mną kontakt i bardzo intensywnie uprawia jogging. Daje znać, że jej się trochę nudzi.

Katarzyna Kwiatkowska dość długo ukrywała przed mediami fakt, że jest w ciąży. Teraz jednak, gdy brzuszek aktorki wyraźnie się zaokrąglił, postanowiła ona podzielić się radosną nowiną.

d2gcp0k

Jestem na etapie nerwowe orientowania się i decydowania, jaki szpital wybrać i jak urządzić pokój dla dziecka – powiedziała Kwiatkowska. Dodała także, że psychicznie przygotowuje się do nadchodzących w jej życiu zmian. Aktorka nie zdradziła, jakie imię ma zamiar nadać córce.

Co ciekawe, córka Katarzyny Kwiatkowskiej pierwsze dni swojego życia spędzi w kołysce, które zdążyło już wychować dzieci osób z polskiego show-biznesu.

Łóżeczko jest po dziecku Marysi Sadowskiej, a przede mną należało jeszcze do dziecka Marysi Seweryn – powiedziała Kwiatkowska.

Katarzyna Kwiatkowska to urodzona 4 listopada 1974 roku aktorka, która rozgłos zyskała dzięki występom w programie „Szymon Majewski Show”, gdzie wcielała się w wiele postaci w humorystycznym cyklu „Rozmowy w tłoku”. Widzowie mogą kojarzyć ją z wielu seriali oraz produkcji filmowych. W 2012 roku zagrała główną rolę w obrazie Marii Sadowskiej – „Dzień kobiet”. Ostatnio jej głos można było usłyszeć w krótkich monologach emitowanych przez stację radiową Złote Przeboje.

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k