Trwa ładowanie...
d3kgrxa

Katarzyna Nosowska pokazała zdjęcie syna. Przystojny?

Katarzyna Nosowska stroni od rozgłosu, a w wywiadach nie opowiada szczegółów z swojego życia prywatnego. Nie jest też zbyt wylewna w social mediach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciem ze swoim 20-letnim synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. AKPA
fot. AKPA (AKPA)
d3kgrxa

Artystka wychodzi ze słusznego założenia, że będąc muzykiem, nie musi sprzedawać swojej prywatności na łamach portali i gazet. Wokalistka zespołu Hey i jej najbliżsi stronią od show-biznesu i nie afiszują się na portalach społecznościowych. Nic dziwnego, że opublikowane przez Nosowską zdjęcie syna, wywołało takie zainteresowanie.

Okazją do publikacji zdjęcia Mikołaja były jego 20 urodziny. Artystka zrobiła sobie z nim selfie i wrzuciła na profil zespołu Hey na Facebooku. Przystojny chłopak zwrócił uwagę fanów wokalistki, którzy gratulowali jej latorośli. Katarzyna Nosowska pozwoliła sobie jedynie na krótki komentarz, tłumaczący publikację.

- Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia.. Dziękuję. Być mamą 20latka - cud! - napisała szczęśliwa piosenkarka.

d3kgrxa

Podobno Mikołaj podziela muzyczne pasje rodziców. Myślicie, że kiedyś zobaczymy go na scenie ze swoim własnym projektem muzycznym?

Facebook.com
Materiały prasowe

Zobacz też: #dziejesienazywo: rozmowa z zespołem Hey

d3kgrxa

Podziel się opinią

Share

d3kgrxa

d3kgrxa