Trwa ładowanie...

Katarzyna Obara startuje w wyborach na prezydenta Wrocławia. Jeszcze niedawno była gwiazdą TVP

Katarzyna Obara była gwiazdą telewizyjnej Dwójki. Po niespodziewanym zwolnieniu z Telewizji Polskiej została restauratorką. Była dziennikarka postanowiła też wejść do świata polityki. Obara zapowiedziała właśnie start w wyborach na prezydenta Wrocławia.

Katarzyna Obara startuje w wyborach na prezydenta Wrocławia. Jeszcze niedawno była gwiazdą TVPŹródło: East News
d49vkri

Katarzyna Obara rozpoczęła pracę w telewizji w wieku 17 lat. Prowadziła m.in. "Teleexpress Junior" i "Pytanie na śniadanie". Z TVP została zwolniona przez Alicję Resich-Modlińską.

- Gdy została szefową "Dwójki" przysłała mi list polecony, w którym poinformowała o rozwiązaniu umowy o pracę. I to w czasie mojego urlopu wychowawczego - mówiła Obara w jednym z wywiadów.

East News
Źródło: East News

Następnie Obara przez 8 lat pracowała w klubie radnych Rafała Dutkiewicza. Jednak po tym, jak zarzucała obecnemu prezydentowi m.in. ręczne sterowanie głosowaniami w radzie miejskiej, została usunięta z klubu. Dziennikarka postanowiła wystartować w najbliższych wyborach. Jak sama podkreśla, jej nadrzędnym celem jest zmiana miasta na lepsze.

- Ludzie mają prawo opowiedzieć się za dobrym menadżerem, nie obciążonym politycznie, któremu się chce i który uważa, że może zmienić miasto na lepsze. Chcę się temu wyborowi poddać. Dla mnie polityka jest ponadpartyjna, dla dobrych projektów warto zjednoczyć głosy ludzi z różnych opcji - powiedziała Obara w rozmowie z Onetem. Ciekawe, czy będzie miała więcej szczęścia w polityce?

d49vkri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49vkri