ycipk-efid4o

Katarzyna Pakosińska kolejny raz wzięła ślub. Jej mężem został gruziński dziennikarz

Sezon wakacyjny w tym roku obfituje w śluby znanych osób. Do licznego grona gwiazd, które zdecydowały się powiedzieć "tak", dołączyła Katarzyna Pakosińska. Jak poinformował serwis Newseria.pl, jej mężem został Irakli, gruziński dziennikarz telewizyjny. Ślub odbył się w katedrze Sweti Cchoweli w mieście Mccheta, 20 km od Tbilisi, stolicy Gruzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Pakosińska
Katarzyna Pakosińska (East News)
ycipk-efid4o

Uroczystość była kameralna. Uczestniczyło w niej kilkanaście osób. Parze idącej do świątyni grupa polskich turystów obecna wtedy na rynku starego miasta odśpiewała "Sto lat". Państwo młodzi ubrani byli w tradycyjne stroje gruzińskie.

Zobacz wideo z wesela Pakosińskiej

ycipk-efid4o

Ślub odbył się w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. XI-wieczna świątynia od stuleci jest miejscem koronacji i pochówku władców Gruzji oraz siedzibą najwyższych władz Gruzińskiego Prawosławnego Kościoła Apostolskiego.

Screen Newseria.pl
Podziel się

Katarzyna Pakosińska, po rozwodzie z pierwszym mężem Tomaszem, nie potrafiła się pozbierać. Nie wierzyła, że jeszcze kiedykolwiek zaufa mężczyźnie i zechce spędzić z nim resztę życia. Na szczęście w 2008 r. podczas kręcenia filmu dokumentalnego "Tańcząca Gruzja", poznała Irakliego. Od tego czasu aktorka dzieli swoje życie między Gruzję i Polskę. Jej drugi mąż jest dziennikarzem telewizyjnym, prywatnie samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

ycipk-efid4o

Gratulujemy młodej parze!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-efid4o

ycipk-efid4o
ycipk-efid4o