Trwa ładowanie...
d6xjqnx

Katarzyna Pakosińska szczęśliwa z mężem u boku. "Wyszło na dobre"

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili unikają blasku fleszy, a zamiast czerwonych dywanów wolą spacery na świeżym powietrzu. Dzięki mediom społecznościowym mamy pewność, że ich miłość kwitnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Pakosińska pojawiła się ostatnio z mężem na otwarciu gruzinsko-ormianskiej restauracji w Warszawie
Katarzyna Pakosińska pojawiła się ostatnio z mężem na otwarciu gruzinsko-ormianskiej restauracji w Warszawie (East News)
d6xjqnx

Pakosińska wrzuciła na Instagram urocze fotki z mężem, Iraklim Basilashvili. "Spacerowo w arboretum w Rogowie" – napisała była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju, która zawsze kojarzyła się z zaraźliwym śmiechem i radością wypisaną na twarzy. Dziś faktycznie jest szczęśliwa i spełniona, ale zanim to nastąpiło, musiała przejść ciężką próbę.

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska zakochana w mężu. Ich miłość jest jak z bajki

W 2008 r. rozwiodła się z mężem, a wkrótce wyleciała z Kabaretu Moralnego Niepokoju, bo w tamtym czasie jej priorytetem była mała córeczka.

d6xjqnx

- W pierwszej chwili myślałam, że to koniec świata. W bezpardonowy sposób odebrano mi kawał swojego życia, mojej pasji. A realnie? Zostałam sama z malutkim dzieckiem, z kredytem, bez pracy, bez przyjaciół... Teraz widzę, że to wyszło tylko na dobre – mówiła na łamach "Vivy!".

ONS.pl
Podziel się

Rzeczywiście, bo gdyby nie rewolucje w życiu prywatnym i zawodowym, Pakosińska pewnie nie spotkałaby na swojej drodze dziennikarza gruzińskiej telewizji.

Pół roku po pierwszym spotkaniu byli już zaręczeni, a w 2017 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość oodbyła się w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. XI-wieczna świątynia od stuleci jest miejscem koronacji i pochówku władców Gruzji oraz siedzibą najwyższych władz Gruzińskiego Prawosławnego Kościoła Apostolskiego.

Podziel się opinią

Share

d6xjqnx

d6xjqnx