Trwa ładowanie...

Katarzyna Pakosińska szczęśliwa z mężem u boku. "Wyszło na dobre"

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili unikają blasku fleszy, a zamiast czerwonych dywanów wolą spacery na świeżym powietrzu. Dzięki mediom społecznościowym mamy pewność, że ich miłość kwitnie.

Katarzyna Pakosińska szczęśliwa z mężem u boku. "Wyszło na dobre"Źródło: East News
d186rbd

Pakosińska wrzuciła na Instagram urocze fotki z mężem, Iraklim Basilashvili. "Spacerowo w arboretum w Rogowie" – napisała była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju, która zawsze kojarzyła się z zaraźliwym śmiechem i radością wypisaną na twarzy. Dziś faktycznie jest szczęśliwa i spełniona, ale zanim to nastąpiło, musiała przejść ciężką próbę.

W 2008 r. rozwiodła się z mężem, a wkrótce wyleciała z Kabaretu Moralnego Niepokoju, bo w tamtym czasie jej priorytetem była mała córeczka.

d186rbd

- W pierwszej chwili myślałam, że to koniec świata. W bezpardonowy sposób odebrano mi kawał swojego życia, mojej pasji. A realnie? Zostałam sama z malutkim dzieckiem, z kredytem, bez pracy, bez przyjaciół... Teraz widzę, że to wyszło tylko na dobre – mówiła na łamach "Vivy!".

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Rzeczywiście, bo gdyby nie rewolucje w życiu prywatnym i zawodowym, Pakosińska pewnie nie spotkałaby na swojej drodze dziennikarza gruzińskiej telewizji.

Pół roku po pierwszym spotkaniu byli już zaręczeni, a w 2017 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość oodbyła się w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. XI-wieczna świątynia od stuleci jest miejscem koronacji i pochówku władców Gruzji oraz siedzibą najwyższych władz Gruzińskiego Prawosławnego Kościoła Apostolskiego.

d186rbd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d186rbd