Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka: Ani wydawało się, że jest dowcipna i błyskotliwa!

Katarzyna Skrzynecka: Ani wydawało się, że jest dowcipna i błyskotliwa!
d1a7s7i
d1a7s7i

Katarzynę Skrzynecką i Annę Muchę łączy nie tylko wykonywany zawód. Aktorki w niemal tym samym czasie zostały szczęśliwymi mamami.

Wydawało się więc, że odtąd będą miały więcej wspólnych tematów. Niestety, podczas ostatniej wizyty w studiu Dzień Dobry TVN, Ania postanowiła zakpić z koleżanki i imienia, które ta wybrała dla swojej córki. Na pytanie dziennikarki, dlaczego zdecydowała się nadać swojemu dziecku imię Stefania, ta bez zastanowienia wypaliła - Bo nie Ajkilia.

Przypomnijmy, że Kasia, zafascynowana kulturą grecką, nazwała córkę Alikia Ilia. Aktorka nie próbowała nawet kryć zadowolenia ze swojego żartu. Dowcip nie spodobał się jednak Katarzynie, która na łamach tygodnika Na Żywo wyznała, że zrobiło jej się przykro.

Widocznie Ani wydawało się, że jest dowcipna i błyskotliwa. Szkoda tylko, że pozwala sobie na tak niestosowne komentarze względem osób jej życzliwych. Ja nie komentuję ani poczynań Ani, ani niczego, co dotyczy jej córeczki. Najważniejsze, by nasze dzieci były zdrowe - powiedziała.

Co sądzicie o zachowaniu Ani? Naprawdę przesadziła?

d1a7s7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1a7s7i