Trwa ładowanie...
dsn6ioe

Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie wygląda znakomicie. Aktorka promienieje

Katarzyna Skrzynecka przeszła niedawno prawdziwą metamorfozę. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami nowej figury na Instagramie. Słusznie, bo wygląda rewelacyjnie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka schudła ponad 10 kg
Katarzyna Skrzynecka schudła ponad 10 kg (123RF)
dsn6ioe

Katarzyna Skrzynecka kilka miesięcy temu zdecydowała się podzielić swoją spektakularną metamorfozą. Aktorka schudła ponad 10 kg i wyeliminowała ze swojej diety mięso. Nowa sylwetka gwiazdy zrobiła wielkie wrażenie na jej fanach. Posypało się wiele komplementów. To chyba zachęciło Skrzynecką do publikowania większej liczby zdjęć na swoim profilu instagramowym.

W wywiadzie dla magazynu "Flesz" Skrzynecka przyznała, że zbędne kilogramy od dawna jej doskwierały.

- W końcu uznałam, że pora wziąć się za siebie i spróbować wrócić do rozmiaru 38 i sylwetki, którą miałam przez większość życia - stwierdziła aktorka.

dsn6ioe

Widać, że metamorfoza wyszła jej na dobre, bo na najnowszych zdjęciach gwiazda promienieje. Trzeba przyznać, że w ostatniej sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva!" Katarzyna Skrzynecka wygląda zjawiskowo.

Zgadzają się z tym również internauci, pisząc: "Pięknie zdjęcie, jest Pani dla mnie inspiracją do zmian", "Po prostu boska", "Widać, że czujesz się lepiej".

Podziel się opinią

Share

dsn6ioe

dsn6ioe
dsn6ioe