Trwa ładowanie...
d36dpof

Katarzyna Skrzynecka schudła już 16 kilo. Wszystko za sprawą diety wegańskiej

Katarzyna Skrzynecka zrobiła prawdziwą furorę na gali rozdania Telekamer. Zdjęcie ze ścianki, które niedługo potem zamieściła na swoim instagramowym profilu, zachwyciło fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka w niebieskiej kreacji
Katarzyna Skrzynecka w niebieskiej kreacji (123RF)
d36dpof

Użytkownicy Instagrama komentowali zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej. Zachwyciła ich nie tylko zjawiskowa i mocno błyszcząca kreacja, ale przede wszystkim widoczna zmiana. Celebrytka schudła aż 16 kg, a dziennikarzowi Plotka wyznała, że wszystko było przemyślaną strategią. Okazuje się, że szczupła sylwetka to zasługa rezygnacji z mięsa i jedzenia dużej ilości owoców i warzyw.

- To była bardzo restrykcyjna dieta wegańska, rodzaj wegańskiego detoksu - wyznała Katarzyna Skrzynecka w odpowiedzi na pytanie o jej niezwykłą metamorfozę.

d36dpof

A przemiana jest naprawdę olbrzymia. Od lata celebrytka schudła aż 16 kg. I choć początkowo sama miała mnóstwo obaw i wątpliwości, bo przecież jest już osobą po 40., to zmiana przeszła jej najśmielsze oczekiwania.

Zobacz wideo:

- Dieta redukcyjna bywa wymagająca, bo trzeba jej przestrzegać bez odstępstw. Zaskoczyłam się efektami - przecież jestem już kobietką po 40. W tym wieku metabolizm nie działa jak kiedyś.

d36dpof

Katarzyna Skrzynecka przestrzega jednak przed stosowaniem diet z gazet czy z poleceń znajomych. Przede wszystkim należy znaleźć odpowiedniego dietetyka, który przeprowadzi wywiad i weźmie pod uwagę styl życia, potrzeby i ograniczenia.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka z mężem na gali Telekamer 2020. Pochwaliła go ze sceny

- Trzeba to robić pod okiem fachowca. Nie można stosować diet z gazet, bo to może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dietetyk przeprowadzi wywiad, sprawdzi predyspozycje i wymagania organizmu, bo przecież każdy ma inne potrzeby - poradziła celebrytka.

Fani nie szczędzili pochwał pod zdjęciami ulubienicy: "Ale figura! Wygląda pani coraz piękniej", "Połowy pani nie ma. Super figura. Jak to śpiewa Kortez - uleciało".

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof