Trwa ładowanie...
d20e6v8

Katarzyna Skrzynecka świętuje 10. rocznicę ślubu. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

Minęło 10 lat, odkąd Katarzyna Skrzynecka stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak". Z tej też okazji postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka i jej mąż
Katarzyna Skrzynecka i jej mąż (East News, Fot: East News)
d20e6v8

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką, która zasiada też w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 48-letnia gwiazda ma powody do radości. Otóż 19 czerwca świętowała 10. rocznicę ślubu. Skrzynecka od dekady związana jest z Marcinem Łopuckim. A owocem ich miłości jest córeczka Alikia Ilia.

ZOBACZ TAKŻE: Skrzynecka o in vitro: "Środowiska religijne nie powinny przekraczać granicy fanatyzmu"

Dekada udanego małżeństwa zasługuje na szczególne świętowanie. Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami. Trzeba przyznać, że choć minęło 10 lat, to zarówno Skrzynecka, jak i jej mąż niewiele się zmienili.

d20e6v8

Wyjątkowy dzień nakłonił artystkę także do kolejnych kroków. - Do 19 czerwca, czyli do rocznicy ślubu cywilnego, na pewno nie uda się nam wziąć ślubu kościelnego, bo jeszcze nie zaczęliśmy tego organizować. Ale wciąż niewykluczone, że w najbliższym czasie zdecydujemy się na takie specjalne błogosławieństwo - wyznała jakiś czas temu Skrzynecka w "Fakcie".

Fani są zachwyceni. W komentarzach nie brakuje zachwytu. "Przepięknie", "Pięknie pani Kasiu pozdrawiam całą rodzinkę". Nie brakowało też gratulacji i lawiny życzeń, do których też się dołączamy.

d20e6v8

Podziel się opinią

Share

d20e6v8

d20e6v8