WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Katarzyna Skrzynecka w czarnych włosach. Nie do poznania!

Aktorka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i pokazała się im w zupełnie nowym kolorze włosów. Nie wszystkim zmiana przypadła do gustu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów
Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów (East News)
WP

Gwiazdy uwielbiają eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Nie inaczej jest z Katarzyną Skrzynecką, która wzorem innych koleżanek z branży, postanowiła zaszaleć z wyglądem. Jak najprościej coś zmienić? Zakładając perukę. Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kruczoczarnej fryzurze. Fani oniemieli.

Większość zachwalała metamorfozę gwiazdy, twierdząc, że do twarzy jej w ciemnych włosach. Znaleźli się jednak i tacy, którym nie spodobała się ta zmiana.

WP

Niezadowolonych uspokajamy - na szczęście nowy wygląd Skrzyneckiej wykreowany jest wyłącznie na potrzeby występu podczas "Rybnickiej Jesieni Kabaretowej". Aktorka nie zamierza porzucić blondu, z którym od lat jest identyfikowana. A jak wam się podoba w takim wydaniu?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP