Trwa ładowanie...
d7hysfe

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pokazali takie same tatuaże. "Oznaczyliśmy się trwale"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to gorąca para show-biznesu. O duecie mówi się wyjątkowo dużo, od kiedy wiemy, że aktorka jest w ciąży. Teraz Warnke i Stramowski pokazali takie same tatuaże.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają takie same tatuaże.
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają takie same tatuaże. (ONS.pl)
d7hysfe

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – związek i ciąża

Związek Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego od samego początku był głośno komentowany przez opinię publiczną. Złośliwi zapowiadali mu rychły koniec ze względu na dosyć dużą różnicę wieku. Warnke skończyła 42 lata, zaś Stramowski zaledwie 31.

Para poznała się na castingu do filmu. Gwiazdy przyznają, że między nimi od razu zaiskrzyło. Wielkim zaskoczeniem dla fanów była ciąża Katarzyny Warnke. Błogosławiony stan udało się ukrywać przez 5 miesięcy. Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w dosyć nietypowy sposób. Aktorka odsłoniła ciążowy brzuszek podczas prezentacji kolekcji MMC. U jej boku kroczył dumny Piotr Stramowski.

d7hysfe

ZOBACZ TEŻ: Warnke o fenomenie Słowikowej: "Nie przepadam za środowiskiem gangsterskim"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – takie same tatuaże

Aktorska para nigdy nie stroniła od mediów. Chętnie pokazywali się na ściankach oraz na okładkach czasopism. Katarzyna Warnke lubi również wrzucać zdjęcia z ukochanym na swój instagramowy profil. W ostatnim poście pochwaliła się identycznymi tatuażami.

d7hysfe

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdecydowali się na tak romantyczny gest dosyć szybko, bo już rok po poznaniu. Pod postem 42-latka napisała: "A to cztery lata temu... Tak się oznaczyliśmy trwale". Fani są zachwyceni, chwalą parę za pomysł i oryginalny symbol.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d7hysfe

d7hysfe
d7hysfe