Trwa ładowanie...
d2l6eoc

Katarzyna Warnke protestowała pod domem Kaczyńskiego. Zwolennicy PiS-u oburzeni

Katarzyna Warnke brała udział w ostatnim proteście w Warszawie. Strajkujący byli nie tylko w centrum - hasła skandowano również pod domem Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu.
Share
Kasia Warnke wzięła udział w proteście pod domem Jarosława Kaczyńskiego
Kasia Warnke wzięła udział w proteście pod domem Jarosława KaczyńskiegoŹródło: East News, Fot: TRICOLORS, East News
d2l6eoc

Katarzyna Warnke to popularna polska aktorka. Gwiazda była ostatnio bardzo zapracowana. W mediach społecznościowych publikowała zdjęcia z planu filmu "Powrotu do Legolandu". Aktorka wspierała również Strajk Kobiet, a zdjęcia z czerwoną błyskawicą publikowała na instagramowym profilu.

Podczas ostatniego protestu w Warszawie atmosfera była bardzo napięta. Policja zablokowała marsz przez Warszawę i otoczyła protestujących. Część demonstrantów udała się jednak na Żoliborz pod dom Jarosława Kaczyńskiego.

Katarzyna Warnke była wśród osób, które protestowały na ulicy Mickiewicza. Aktorka razem z innymi gwiazdami odegrała kontrowersyjny spektakl Kolektywu Aurora "Manifesta". Gwieździe towarzyszyli również Katarzyna Figura i Agnieszka Grochowska.

d2l6eoc

Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie z czerwoną błyskawicą. Burza w komentarzach

Partnerka Piotra Stramowskiego opublikowała nawet zdjęcie. Na twarzy ma namalowaną czerwoną błyskawicę. "Dziękuję wszystkim, którzy z nami świętowali 102-gą rocznicę uzyskania przez Polki praw wyborczych. Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym przedstawieniu "MANIFESTA". Dziękuję reżyserowi Oskarowi Sadowskiemu! I oczywiście mieszkańcom bloku przy MICKIEWICZA 34/36. JESTEŚCIE WSPANIALI. Teatr tworzony w jedności czasu, miejsca i akcji! Jedyna taka możliwość" - napisała aktorka.

Pod postem rozpętała się burza. Internauci byli podzieleni. "Gdzie jest prawo do życia nienarodzonych kobiet?", "Niestety idąc pod przewodnictwem Pani Lempart robicie już z siebie niestety tylko sfrustrowane idiotki, nic więcej", "Ile można strajkować?" - pisali zdenerwowani internauci.

d2l6eoc

Zobacz także: Piotr Stramowski: "Strajk Kobiet zmienił się w strajk o wolność i nasze prawa"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2l6eoc

Podziel się opinią

Share
d2l6eoc
d2l6eoc