Trwa ładowanie...
d1t4ujd

Katarzyna Warnke w ciąży rządzi Piotrem Stramowskim

Wiadomość o ciąży Kasi Warnke zelektryzowała wszystkich. Okazuje się, że aktorka bardzo się zmieniła, a najbardziej w tej sytuacji cierpi Piotr Stramowski. Kasia próbuje rządzić jego życiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Warnke w ciąży całkowicie się zmieniła!
Kasia Warnke w ciąży całkowicie się zmieniła! (Instagram.com)
d1t4ujd

Kasia Warnke i Piotr Stramowski długo ukrywali, że aktorka jest w ciąży. Dopiero na początku lipca para potwierdziła plotki, a na premierze "Fightera" Kasia nie ukrywała zaokrąglonego brzuszka.

Ostatnio jednak pojawiły się ciekawe informacje dotyczące zachowania aktorki w ciąży. Okazuje się bowiem, że Kasia Warnke kontroluje Piotra Stramowskiego.

Jak podaje "Fakt" popularny aktor tłumaczy się z każdego kroku. "Musiał zapomnieć o luźnych wyjściach z kumplami, które były obowiązkowym punktem jego wolnego czasu" – tak powiedział informator gazety.

Kiedy Piotr wychodzi z domu, musi meldować się Kasi i mówić o wszystkim, co robi bez niej: "Ma meldować Kasi swój każdy krok, bo w przeciwnym razie ta zamęcza go telefonami". Poza tym Piotr nie może opowiadać o swoim szczęściu. Kasia zabroniła mężowi opowiadać o ciąży i planach ojcowskich: "Do narodzin dziecka ma nie mówić niczego o samopoczuciu żony, maleństwie i swojej przyszłej roli taty".

Agnieszka Warnke Forum
Agnieszka Warnke

Jak oceniacie zachowanie Kasi Warnke względem męża? Czy wszystko można usprawiedliwić "szalejącymi" hormonami? Najważniejsze wydaje się, że Piotr jest w tej sytuacji spokojny i cierpliwy wobec wymagającej Kasi Warnke.

d1t4ujd

Podziel się opinią

Share

d1t4ujd

d1t4ujd