placeholder_4asabv

Katarzyna Warnke w "Playboyu". Rozbierane zdjęcia sprawdzała na rodzinie

Rozbieranie się na planie filmowym to dla Warnke nic nowego. Do okładkowej sesji dla "Playboya" podeszła jednak nieco inaczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke (Instagram.com)
placeholder_4asabv

Wrześniowy numer "Playboya" to zakup obowiązkowy dla fanów Katarzyny Warnke, która pokazywała już swoje wdzięki w takich filmach jak "Botoks", "Ach śpij kochanie", " "Komu wierzycie", czy "W spirali". Aktorka wyznała, że ważnymi konsultantami przy rozbieranej sesji dla magazynu byli jej bliscy.

– Sprawdzałam tę sesję na mojej rodzinie. A dokładniej chodziło mi o to, czy nie przekroczyłam granicy dobrego smaku – powiedziała "Faktowi".

placeholder_4asabv

Mimo pewnych oporów Warnke pokazała swoje nagie zdjęcia bratu.

– Nie ukrywajmy, że dla bliskich taka konfrontacja jest trudna. Mój brat długo zastanawiał się, jak zareaguje na tę sesję. Jestem jego siostrą, a tam byłam kobietą w dość zmysłowym otwarciu – tłumaczyła dziennikowi. - Ale powiedział mi, że nie zawstydziło go to i wszyscy bardzo pozytywnie zareagowali na tę sesję – dodała Warnke.

Aktorka oświadczyła również, że jest bardzo zadowolona z przebiegu sesji, estetyki i odwagi "Playboya". Nie mniej istotne było również dla niej udzielenie wywiadu i to, że w dobie wszechobecnej pornografii "Playboy" "robi pewnego rodzaju odwrót od tego".

placeholder_4asabv
placeholder_4asabv
placeholder_4asabv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_4asabv