Trwa ładowanie...

Kate Beckinsale wygina śmiało ciało. Trudno uwierzyć, że ma 46 lat

Kate Beckinsale nie od dziś uchodzi za gwiazdę, dla której czas zatrzymał się w miejscu. Choć w lipcu skończy 47 lat, to na niektórych fotkach wygląda jak jej nastoletnia córka. Ale piękna cera i wysportowana figura to niejedyne cechy, którymi wyróżnia się na tle o wiele młodszych koleżanek.

Share
Kate Beckinsale wygina śmiało ciało. Trudno uwierzyć, że ma 46 lat
Źródło: Getty Images
d3zmh0h

Nieważne, czy w balowej sukni, kreacji na czerwony dywan, czy w zwykłym dresieKate Beckinsale zawsze wygląda świetnie i może wzbudzać zazdrość. Gwiazda serii "Underworld" zamieściła ostatnio filmik z przygotowań do gali Critics Choice Awards, który błyskawicznie zrobił furorę na Instagramie. Zjawiskowa aktorka jest też niesamowicie rozciągnięta, o czym możecie przekonać się poniżej:

Kate Beckinsale od lat wylewa siódme poty na siłowni, chodzi na lekcje tańca itp. Efekty widać gołym okiem. W utrzymaniu zjawiskowej sylwetki pomaga jej zdrowy tryb życia - aktorka kilka lat temu mówiła w wywiadzie, że nie pije alkoholu, nigdy nie była pijana i jest przeciwniczką narkotyków.

d3zmh0h

Co ciekawe, nie jest tak samo negatywnie nastawiona do papierosów. Beckinsale wyznała, że pierwszy raz zapaliła jako 9-latka za namową przyrodnich starszych braci.

attends the 2013 Pink Party at Hangar 8 on October 19, 2013 in Santa Monica, California. Getty Images
attends the 2013 Pink Party at Hangar 8 on October 19, 2013 in Santa Monica, California. Źródło: Getty Images

Beckinsale sama jest matką 21-letniej Lily (na zdjęciu), którą urodziła aktorowi Michaelowi Sheenowi. Byli parą przez 9 lat, ale Beckinsale po raz pierwszy (i jak na razie ostatnie) stanęła na ślubnym kobiercu dopiero z następnym partnerem. Niestety Len Wiseman, z którym aktorka pracowała przy filmach "Underworld", nie był tym jedynym i w zeszłym roku doszło do rozwodu.

Obejrzyj: Z tymi co się znają - Jerzy Pobocha

d3zmh0h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zmh0h
d3zmh0h