Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Kate Middleton i książę William spotkali się z pracownikami szpitala. Wszyscy patrzyli na księżną

Kate Middleton i książę William byli gośćmi jednego z brytyjskich szpitali. Po raz kolejny to księżna była w centrum uwagi. Tym razem jednak nie ze względu na słowa, które skierowała do lekarzy i pielęgniarek, ale swój wygląd. Tak szczupła jeszcze nigdy nie była.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton zwróciła uwagę fanów rodziny królewskiej
Kate Middleton zwróciła uwagę fanów rodziny królewskiej (East News)
d2bm2rq

Kate Middleton i książę William z powodu pandemii koronawirusa na kilka miesięcy zawiesili swoje królewskie obowiązki. Od pewnego czasu jednak, przestrzegając zasad reżimu sanitarnego i zachowując wszelkie środki ostrożności, wracają do spotkań z poddanymi. W ich grafiku znajdują się przede wszystkim wizyty w szpitalach i rozmowy z pracownikami służby zdrowia.

I to właśnie z okazji 72. rocznicy utworzenia NHS (wspólna nazwa dla trzech z czterech systemów służby zdrowia w Wielkiej Brytanii, finansowanych ze środków publicznych) małżonkowie pojawili się w jednym ze szpitali, by osobiście podziękować pracownikom za ich wytrwałą pracę w dobie pandemii.

d2bm2rq

"Dziś obchodzimy 72. urodziny NHS, w roku, w którym był on potrzebny bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ reaguje na COVID-19. Dzisiaj książę i księżna odwiedzili szpital królowej Elżbiety w King's Lynn, aby podziękować pracownikom za ich wysiłki w pomaganiu społeczności. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem, byłym pracownikiem, który przeszedł na emeryturę, wolontariuszem czy "pracownikiem kluczowym" - dziękujemy ci za odporność, wytrwałość i nadzieję, jaką okazałeś naszemu narodowi" - napisali na Instagramie i pokazali kilka ujęć z tego dnia.

Tym, co niewątpliwie rzuca się w oczy, jest niezwykle szczupła sylwetka Kate. Choć księżna nigdy nie miała problemów z wagą, teraz przypomina własny cień. Tak chuda jeszcze nie była. Zobaczcie poniżej zdjęcia!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq