Trwa ładowanie...

Kate Middleton i książę William spotkali się z pracownikami szpitala. Wszyscy patrzyli na księżną

Kate Middleton i książę William byli gośćmi jednego z brytyjskich szpitali. Po raz kolejny to księżna była w centrum uwagi. Tym razem jednak nie ze względu na słowa, które skierowała do lekarzy i pielęgniarek, ale swój wygląd. Tak szczupła jeszcze nigdy nie była.

Share
Kate Middleton zwróciła uwagę fanów rodziny królewskiej
Kate Middleton zwróciła uwagę fanów rodziny królewskiejŹródło: East News
d368im1

Kate Middleton i książę William z powodu pandemii koronawirusa na kilka miesięcy zawiesili swoje królewskie obowiązki. Od pewnego czasu jednak, przestrzegając zasad reżimu sanitarnego i zachowując wszelkie środki ostrożności, wracają do spotkań z poddanymi. W ich grafiku znajdują się przede wszystkim wizyty w szpitalach i rozmowy z pracownikami służby zdrowia.

I to właśnie z okazji 72. rocznicy utworzenia NHS (wspólna nazwa dla trzech z czterech systemów służby zdrowia w Wielkiej Brytanii, finansowanych ze środków publicznych) małżonkowie pojawili się w jednym ze szpitali, by osobiście podziękować pracownikom za ich wytrwałą pracę w dobie pandemii.

"Dziś obchodzimy 72. urodziny NHS, w roku, w którym był on potrzebny bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ reaguje na COVID-19. Dzisiaj książę i księżna odwiedzili szpital królowej Elżbiety w King's Lynn, aby podziękować pracownikom za ich wysiłki w pomaganiu społeczności. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem, byłym pracownikiem, który przeszedł na emeryturę, wolontariuszem czy "pracownikiem kluczowym" - dziękujemy ci za odporność, wytrwałość i nadzieję, jaką okazałeś naszemu narodowi" - napisali na Instagramie i pokazali kilka ujęć z tego dnia.

d368im1

Tym, co niewątpliwie rzuca się w oczy, jest niezwykle szczupła sylwetka Kate. Choć księżna nigdy nie miała problemów z wagą, teraz przypomina własny cień. Tak chuda jeszcze nie była. Zobaczcie poniżej zdjęcia!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d368im1

Podziel się opinią

Share
d368im1
d368im1