Trwa ładowanie...

Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku. Nie uciszy plotek

Ostatnio w mediach aż huczało o kryzysie w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz, kiedy jest już lepiej, mówi się, że księżna Kate marzy o czwartym dziecku. Nowy potomek z pewnością ociepliłby stosunki na brytyjskim dworze.

Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku. Nie uciszy plotekŹródło: Getty Images
d3q7o0f
d3q7o0f

Niedawno roczek świętował najmłodszy z dzieci księżnej Kate i księcia Williama, Louis. Już kilka miesięcy po jego narodzinach plotkowano, że szczęśliwa mama marzy o kolejnym potomku. Przeszkodą okazał się być ostatnio kryzys w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ich relacje się ociepliły.

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Jeszcze kilka dni temu trudno było zagłuszyć plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Ostatnie spotkania dyplomatyczne pokazały, że mają się na dystans. Teraz pojawiła się nadzieja, że nie wszystko stracone.

Małżeństwo udało się 11 czerwca do Keswick, aby rozpocząć królewskie spotkania w hrabstwie Cumbria. To pierwszy dzień, kiedy w końcu razem wyszli do podwładnych.

d3q7o0f

Co więcej, uśmiechali się i chętnie odpowiadali na zaczepki tłumu.

"Dzisiaj książę i księżna Cambridge świętowali pracę lokalnych bohaterów, wolontariuszy i osób wspierających społeczność wiejską w Cumbrii. Spotkali się z członkami grupy "We Will Campaign", czyli nastolatkami w wieku 14-18 lat, którzy chcą stworzyć nową generację wyszkolonych osób prowadzących pomoc w zakresie zdrowia psychicznego dla najmłodszych" - czytamy na oficjalnym koncie na Instagramie Pałacu Kensington.

Zdjęcia z wydarzenia zobaczycie klikając w link poniżej.

Jednak oprócz tego, że Kate i William znowu okazywali sobie bliskość, na zdjęciach zauważyć można, że księżna Cambridge z wielką czułością podchodziła do matek z noworodkami na rękach.

Teraz nie tylko mówi się o końcu kryzysu w małżeństwie książąt Cambridge, ale także o tym, że chcą zdecydować się na kolejne dziecko.

Zagraniczne tabloidy twierdza nawet, że Kate już jest w czwartej ciąży.

d3q7o0f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7o0f