Trwa ładowanie...
d42ixkg

Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku. Nie uciszy plotek

Ostatnio w mediach aż huczało o kryzysie w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz, kiedy jest już lepiej, mówi się, że księżna Kate marzy o czwartym dziecku. Nowy potomek z pewnością ociepliłby stosunki na brytyjskim dworze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku
Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku (Getty Images)
d42ixkg

Niedawno roczek świętował najmłodszy z dzieci księżnej Kate i księcia Williama, Louis. Już kilka miesięcy po jego narodzinach plotkowano, że szczęśliwa mama marzy o kolejnym potomku. Przeszkodą okazał się być ostatnio kryzys w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ich relacje się ociepliły.

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Jeszcze kilka dni temu trudno było zagłuszyć plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Ostatnie spotkania dyplomatyczne pokazały, że mają się na dystans. Teraz pojawiła się nadzieja, że nie wszystko stracone.

d42ixkg

Małżeństwo udało się 11 czerwca do Keswick, aby rozpocząć królewskie spotkania w hrabstwie Cumbria. To pierwszy dzień, kiedy w końcu razem wyszli do podwładnych.

Co więcej, uśmiechali się i chętnie odpowiadali na zaczepki tłumu.

"Dzisiaj książę i księżna Cambridge świętowali pracę lokalnych bohaterów, wolontariuszy i osób wspierających społeczność wiejską w Cumbrii. Spotkali się z członkami grupy "We Will Campaign", czyli nastolatkami w wieku 14-18 lat, którzy chcą stworzyć nową generację wyszkolonych osób prowadzących pomoc w zakresie zdrowia psychicznego dla najmłodszych" - czytamy na oficjalnym koncie na Instagramie Pałacu Kensington.

Zdjęcia z wydarzenia zobaczycie klikając w link poniżej.

Jednak oprócz tego, że Kate i William znowu okazywali sobie bliskość, na zdjęciach zauważyć można, że księżna Cambridge z wielką czułością podchodziła do matek z noworodkami na rękach.

Teraz nie tylko mówi się o końcu kryzysu w małżeństwie książąt Cambridge, ale także o tym, że chcą zdecydować się na kolejne dziecko.

Zagraniczne tabloidy twierdza nawet, że Kate już jest w czwartej ciąży.

d42ixkg

Podziel się opinią

Share
d42ixkg
d42ixkg