Trwa ładowanie...
dggzdff

Kate Middleton pęka z dumy. Mały Louis rośnie jak na drożdżach

Trzecie royal baby Williama i Kate ma już 9 miesięcy, jednak bardzo rzadko je widujemy. Nareszcie zobaczyliśmy nową fotkę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kate Middleton zdradziła, co robi teraz książę Louis
Kate Middleton zdradziła, co robi teraz książę Louis (East News, Fot: East News)
dggzdff

Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 r. I choć od tamtej pory w rodzinie królewskiej sporo się wydarzyło, to najmłodszego jej członka widzieliśmy zaledwie kilka razy.

ZOBACZ WIDEO: Reakcja brytyjskich mediów na narodziny kolejnego "royal baby". Jedno zdjęcie przejdzie do historii

Narodziny małego Louisa świętowali wszyscy Brytyjczycy. Płeć i imię do końca owiane były tajemnicą. Zresztą Kate nigdy zbyt ochoczo nie mówiła o swoich pociechach. Życie prywatne od zawsze wolała trzymać dla siebie.

dggzdff

Ostatni raz najmłodszego członka rodziny królewskiej podziwiać mogliśmy na jego chrzcie, 9 lipca. A także kilka dni później na spontanicznym nagraniu, które obiegło sieć.

Od tamtej chwili prawie w ogóle nie pojawiały się informacje na jego temat. Ostatnio księżna Kate i książę William wspólnie wybrali się na oficjalną wizytę do Szkocji. Księżna Cambridge zdradziła tam w trakcie jednej z rozmów kilka szczegółów z życia jej najmłodszego syna.

Okazuje się, że mały książę już raczkuje i doskonale sobie z tym radzi. Mały Louis ma już 9 miesięcy. Kate pęka z dumy.

dggzdff

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na profesjonalną sesję zdjęciową z okazji jego roczku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dggzdff

Podziel się opinią

Share
dggzdff
dggzdff