Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Kate Rozz znalazła kolejnego męża

Kate Rozz, która funkcjonuje w mediach jako modelka, kolejny raz będzie przysięgać miłość i wierność. Bez niespodzianki: pokochała milionera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Rozz
Kate Rozz (ONS.pl)
d4fu1dp

Kate Rozz, czyli w rzeczywistości Katarzyna Gwizdała, zaistniała w polskim show-biznesie dzięki związkowi z Piotrem Adamczykiem. Popularny aktor, który do tamtej pory, bardzo skrzętnie ukrywał swoje życie prywatne przed mediami, wystąpił z nią na okładce kolorowego magazynu i zdobył się nawet na wywiad! Rozz mimo wszystko nie wybiła się wyżej poza status "żony aktora".

Dziwne małżeństwo z Adamczykiem skończyło się bardzo szybko, a Rozz wyleciała z kraju w poszukiwaniu miłości. Niedawno na swoim instagramie oświadczyła, że jest ponownie zaręczona. Po francuskim milionerze i popularnym polskim aktorze przyszedł czas na szwajcarskiego pana prezesa. Rozz pochwaliła się ogromnym pierścionkiem, a zdjęcie skomentowała Doda, pisząc żarotbliwie "Dobry głaz!".

Kate Rozz: kim jest nowy partner celebrytki?

d4fu1dp

Rozz i milioner spotykają się ze sobą od czterech lat. Razem mają piątkę dzieci i żartują, że mogą założyć przedszkole. Życzymy powodzenia w każdym przedsięwzięciu!

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp